Detail recenze: Club Side Coast Hotel

  Turecko, Side, Colakli

4/5

Verča:
Pobyt nás nadchnul, za peníze, které jsme zaplatili, opravdu super dovolená. Skvělé služby, jídlo, nádherná pláž

Ubytování

Pěkný rohový pokoj, otočený k silnici. Zde byl poměrně klid, ruch ze silnice nás nerušil. Horší to bylo směrem k bazénu, tady diskotéka do 24 hod. Známí byli v nové budově směrem ke stavbě nového hotelu a tady byl klid 100%. V pokoji super koberec, nové zařízení, vše čisté, pěkná koupelna.


Strava a stravování

Dalo se vybrat, i když jsme si nabrali lžičku, abychom ochutnali, naše talíře byly vždy plné. Denně kebab, grilované kuřecí, různé plněné placky, já jsem si pochutnala.Hafo zeleniny, ovoce, sýrů, ryb, bramborová kaše, hranolky........ Na obědy jsme zůstávali na pláži, zde byl velký výběr. Super chlazené kyselé mléko!!!!!! Velmi osvěžující. Hlavní bar a bar v recepci do 24 hod. takže jsem opravdu nestrádali ani v noci :))


Vybavení, služby a personál

Příjemné masáže hotelu, personál v celém hotelu ochotný a milý. Denně úklid s čistými osuškami a ručníky. Plážové osušky denně výměna. Večer animační program v amfiteatru, celkem slabý :((.


Pláž a moře

Hotelový bus na pláž neměl chybu, jezdil každých 5 minut. I když jsme si předsevzali, že budeme chodit na pláž pěšky (cca 7-10 min.) , stejně jsem se vozili!!!! Pláž super, chodili jsme na slunce, v poledne pod plachty, vždy se našlo místo. Moře mělké a teploučké.


Okolí hotelu

Kousek od hotelu je pěší zóna, která vede až do Kumkoy. Po pláži hezká vycházka k molu s pirátskými loděmi a želvami. Chodili jsme každé ráno krmit (žerou tvrdý sýr!!!) 2 tržnice blízko u hotelu, lepší je si vzít dolmuš a jet do Kumkoy, tady je nákupní ráj.


Celkový dojem

Super dovolená, hned až bude nový katalog, objednáváme znovu. Byli jsem v Turecku už 6x, ale tady se nám líbilo nejvíce.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h