Detail recenze: Hotel Club Siroco

  Španělsko, Lanzarote, Costa Teguise

4/5

John:
Velmi příjemné ohřátí se v době kulminace zimy v tuzemsku

Ubytování

***1/2* poměr kvalita/cena na dobré úrovni. V koupelně není vysoušeč, postele jsou pérové, takže trochu tlačí, jinak OK


Strava a stravování

***1/2* klasický all inclusive, jídla víceméně stejná, ale týden se z nich dá vybírat. poměrně pestrá nabídka svačin, zejména pro děti celodenní přístup ke zmrzlině.


Vybavení, služby a personál

**** vybavení pokojů OK (až na zmiňovaný fén), naopak kuchyňka vč. ledničky, mikrovlnky apod. by umožňovala i nezávislé stravování. Služby bezproblémové, pravidelný úklid. Pouze stolní tenis přešel do placených služeb (tuším za 3€/hod.). Bar funkční 1, ale celkem stíhali, občas člověk musel chvilku počkat (stejní lidé pracovali v kuchyni). Personál velmi milý, příjemný, usmívající se. Anglicky umí v recepci, v baru je to slabší, ale ani to není potřeba


Pláž a moře

*** Bližší pláž kamenitá, bez lehátek a dalšího zázemí, vzdálenější (cca 600m) velmi příjemná (jemný žlutočerný písek, až na výjimky i v moři), dostupnost lehátek, WC, sprch i baru, okolo obchůdky. Moře - občas větrno, teplota vody cca 18°C patrně odpovídala termínu dovolené, koupat se dalo, pokud člověk vydrží cca 2 minuty "žiletek". Na sluníčku bylo velmi příjemně.


Okolí hotelu

**** bližší i vzdálenější okolí vemi upravené, palmy, kaktusy,..., všude čisto, velmi pěkná architektura. Jinak Lanzarote velmi vhodné projet nádherná krajina a přírodní park - ideální alespoň 2-3 výlety. Fišer nenabízí český výlet autobusem, Canaria jeden ano, Jinak lze s anglicky nebo německy mluvícími... Nejlepší je půjčit si auto (možnost přímo u hotelu)


Celkový dojem

**** Celkový dojem hodnotím jako velmi dobrý. Příjemná dovolená, příjemné prostředí, krásná krajina, teplo i v únoru


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h