Detail recenze: Hotel Club Thapsus & Beach Resort

  Tunisko, Mahdia

4/5

Michal Osvald:
Dovolenou jsem vybíral pro rodinu se 2 dětmi. Proto jsem v této destinaci chtěl AI, pozvolný přístup do moře a spíše klidnější dovolenou. Dá se říci, že se mi to splnilo. Pláž super, pokud neberu, že jsem musel chodit nejpozději kolem 7 ráno, aby bylo místo, protože rusáci si podpolatili místní ochranku, která jim lehátka dávala ráno na místa. Vstup do moře pozvolný, jemný písek, ale každou neděli se zde vyskytovali místní ve stanech a pokud druhý den foukal vítr směrem od nich, neskutečnej BORDEL v moři. Super byla mini ZOO. Děti brali na večeři rohlíky, ovoce a chodili pravidelně krmit. Ubytováním jsem byl překvapen - na první pohled - byli jsme 4 - 2 dospělí + 2 děti tzn. jsme čekali, že budou 2 přistýlky. Ale dostali jsme pokoj se dvěmi postelemi a s ním druhý průchozí pokoj opět se 2. Tzn. žádná přistýlka. Druhý pohled už nebyl nic moc - utržená garnýž, špína i při placení pokojské dinárem a celkově starší hotel. Ale na pokoji jsme byli jen v noci, tzn. pohoda.Horší to měli někteří další ubytování - spaní ve sklepě, s malinkatým oknem, plísní, a smradem a někteří dokonce něž dostali pokoj a přijeli v noci, spali na lehátkách u bazénu!!!! Některým hostům již delegát CK Eximtours sdělil na letišti, že budou v jiném hotelu, protože manažer hotelu si na hotel přednostně bral místní a dokonce i nějaký místní tábor, kde bylo asi 150 děcek!!!! Při kapacitě hotelu kolem 800 lidí bylo obsazena na cca 1200!!! Z toho vyplývá, jak asi vypadalo stravování! HRŮZA! DĚS! ŠPÍNA! PŘEDBÍHÁNÍ! ČEKÁNÍ AŽ 30 MINUT VE FRONTĚ!!! Nejhorší zážitek z jinak dobré dovolené! Další obrovské mínus fronty u barů!!! Večer otevřen jen jeden a to bylo vždy na dlouho. Ještě když si vystál frontu na nealko, musel do další na pivo, protože mu ho prostě nedali. A klasicky max. 2 skleničky na osobu!!! Z tohoto důvodu do hotelu přístě nepojedu, i když vše ostatní bylo super. Abych nezapomněl, ještě česká animátorka tam sice byla, ale né moc pro český děcka, ale asi jen pro pařbu večer na diskotéce!!!

Ubytování

Jak jsem psal, starší, ale pro přespání dostačující. Klima opravdu fungovala,ale bůh ví, kdy byla čištěna. Občas zápach.


Strava a stravování

Když jsem přišel jako druhý ke stolu, musel si opravdu odchytit za ruku nějakého vrchního, aby uklidil a nachystal pro nás!!! Ale ubrusy byly tak špinavé, že hanba. Někdy i na začátku večeře, když jsme tam byli první, tak ubrusy byly špinavé od oběda. Dále fronty a absolutní neochota personálu i na barech.


Vybavení, služby a personál

Vybavení starší, služby nic moc - jen při kontrole z CK Eximtours byla klimatizována vstupní hala, jinak vůbec. Personál neochotný, pomalý, hrozný!!!


Pláž a moře

Pláž super - jemný píseček, od prasat kuřáků plný vajglů, pláž po nájezdů místních na vedlejší pláž - špinavá, ale snažili se ji uklízet securitas z hotelu. To platí i pro moře. Pozvolný přístup, pro děti IDEÁL!!!


Okolí hotelu

Klidné, poslední hotel v Mahdii směr na sever. Pro nás s dětmi super.


Celkový dojem

Hotel bych nedoporučil kvůli stravování a neochotě personálu. Naopak bych doporučil kvůli okolí hotelů - hotelové zahrady, minizoo, pláž moře. Kdyby někdo chtěl aktuální foto, napište.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Club Thapsus & Beach Resort

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h