Detail recenze: ClubHotel Palm Azur

  Tunisko, Djerba, Aghir

4/5

Svatava Mrázková:
Překrásné dny strávené v tomto hotelu s perfektními službami, vstřícným perzonálem a perfektní stravou. Jako bezlepkářka jsem měla také široký výběr z podávaných jídel a i bezlepkový chléb, který jsem sebou měla na snídaně, jsem ze dvou třetin vezla zpět domů. Delegátka Exim Tours Eva Z., která měla denně v našem hotelu schůzky s klienty, byla pro nás velkou jistotou a navíc nám velmi pomohla v záležitosti, které bychom se sestrou samy nedokázaly vyřešit.

Ubytování

Velmi pěkně vybavený pokoj s televizí, koupelnou s WC, balkónem s 2 židlemi, stolkem a držákem na sušení prádla. V pokoji m.j. velká prostorná skříň se spoustou ramínek na oblečení. Dobře fungující klimatizace. Každodenní perfektní úklid, bez smítka na podlaze, denně výměna ručníků a osušek. Každý den dodána 2 litrová balená voda na pokoj, při větší potřebě vydávají balenou vodu v baru u bazénu v rámci all inclusive, stejně jako další alkohol. a nealkohol.nápoje, různé kávy,čaje, různé drinky a další. Balkón jsme měly s výhledem do krásné zahrady a na nákupní střediska. V noci klid, žádné rušení.


Strava a stravování

Strava pro snídaně, obědy a večeře v krásné jídelně ve velkém výběru a krásné úpravě. Jak strava stedoevropská, tak zřejmě i domácí. Masa drůbeží-jedenkrát i výborná pečená kachna nebo skvělé uzené maso, krájené přímo před očima, dále různě upravené vepřové maso, játra a různá další, ryby, krevety a další mořské plody také denně, brambory v různých úpravách, rýže, kuskus. A různé nudle a špagety-ty jsem jako bezlepkářka spolu s nesmírně lákavými druhy pečiva musela coby bezlepkář obcházet. Dále spousty lákavě upravených zelenin.salátů a dalších zeleninových plodů, hodně druhů ovoce, zákusků, zmrzlin, čerstvých výborných ovocných šťáv, samozřejmě vody, džusy, kávy, čaje a vína. Jíte na čistých ubrusech, pokud se např. rozbije sklenka s tekutinou, je hned přivolán uklízeč. Prostě v jídelně čisto a samozřejmě i celém hotelu.


Vybavení, služby a personál

Hotel má několik barů, samozřejmě v rámci all inc. V nabídce spousty různých sportovních aktivit po celý den, i večerní programy. My jsme chodily na cvičení v krásném velkém bazénu spolu se všemi věkovými skupinami, animátor byl perfektní. Perzonál byl velmi vstřícný, úsměvavý, zdravil, snažil se ve všem vyhovět. Recepce perfektně funguje, jsou ochotní- i při jazykové bariéře-jsem starší ročník- nalezl recepční způsob pomocí internetu, jak se domluvit rusky. A podařilo se a můj požadavek splnil. Ze všeho je vidět, že hotel je velmi dobře veden.


Pláž a moře

Jediná vada na kráse je vstup do moře, ani jsme to nezkoušely po přečtení recenzí před odjezdem, ale hned vedle pláže hotelu je vstup do moře téměř bezproblémový. Při přílivu se x objevily na vedlejší pláži chaluhy. Moře teplé, menší vlnky krásně houpají.


Okolí hotelu

Prostor patřící k hotelu je krásně upravený, hlídaný, v hotelu je pár nákupních možností v malých obchůdcích, za branou hotelu jsou 3 větší nákupní střediska. A nezaznamenala jsem nepříjemný tlak nebo vtíravost od prodejců při nákupu


Celkový dojem

Perfektní, nebyl žádný mínus, jen samá pochvala. Doporučila bych absolvovat zájezd - okruh ostrova. A pokud možno s průvodkyní Blankou M.. Program zájezdu - návštěva různých historických i současných zajímavých míst a muzea o minulém a současném životě obyvatel Djerby. Tato průvodkyně velmi zaujala svým výkladem a bohatými znalostmi a svým empatickým projevem nejem mne, ale celý náš zájezd. Vypadá to, že má Djerbu velmi ráda.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Odpočinek
  • Všechny
  • Seniory
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h