Detail recenze: COOEE Kyknos Beach Hotel & Bungalows

  Řecko, Kréta, Stalida - Stalis

4/5

Věrča-J:
Velmi pěkná dovolená v krásném prostředí, kvalitní služby, dobré jídlo, ochotný personál.

Ubytování

Ubytováni jsme byli v bungalovech, v dvoulůžkových pokojích s teráskou, vchod do rozkvetlé zahrady. Pokoj vybaven fénem, lednicí, televizorem, klimatizací. Za poplatek byl k dispozici trezor (2 eura za 1 den).


Strava a stravování

Rozmanitá strava, různé druhy masa, příloh, denně zelenina, chutné dresingy, ovoce, výborné zákusky v poledne i večer, místní speciality.


Vybavení, služby a personál

Personál usměvavý, milý, ochotný. K dispozici pool bar denně otevřený do 23:00 h s nabídkou koktejlů (alko i nealko), pivo, víno, alkohol. Bazén s dostatečným množstvím lehátek, dětský bazém se skluzavkou, pinpongový stůl. 2x týdně animační program u bazénu. Úklid pokojů denně, snad bych přivítala častější výměnu ručníků. 1x týdně výměna ložního povlečení.


Pláž a moře

U hotelu se nachází malinká plážička. Asi 10 min chůze od hotelu velká písečná pláž, která je čistá s příjemnou obsluhou. Za poplatek 6 euro za 1 den k dispozici 2 lehátka+ slunečník. Pozvolný vstup do vody. vhodné i pro malé děti. Téměř denně vlny. Paráda:-)


Okolí hotelu

Hned u hotelu velké množství obchůdků, taveren, možnost posezení, diskotéky. Jen musíte pořád dávat pozor na čtyřkolky, skútry, autobusy - dost velký provoz.


Celkový dojem

Moc pěkná dovolená, v areálu hotelu spousta zeleně, květin. Ochotný personál, dobré jídlo. Klid.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h