Detail recenze: Hotel Coral Beach Resort Hurghada

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

4/5

Cena
od 10 590 Kč/os
Olda Dvořák:
Nádherné moře,krásné šnorchlování. Tím končí všechna pozitiva,služby a strava jsou katastrofální.

Ubytování

Měli jsme štěstí na pěkný a funkční pokoj.Problém byla vzdálenst. Vnitrohotelová taxi, jak je zvykem v jiných podobně rozlehlých kompleksech,zde nefungují. Po dvou dnech nám za úplatu nabídli jiný pokoj poblíž bazénu,když jsme ho však viděli,tak jsme se rozhodli,že radši budem chodit.


Strava a stravování

To je katastrofa se vším všudy. Pro 1000 lidí 6 výdejníků na jídlo(včetně příloh) + polévka. 2x za pobyt navíc grilované maso,které je však na příděl,takže jsme naše porce dali dětem,aby měli změnu.Snídaně na Egyptské poměry velmi slabé,zde však nejsilnější stránka stravy.Ovoce u večeře jsou melouny,grepy nebo pomeranče-opět 2kousky a pouze v první polovině večeře,pak ohlásí "finiš" a máte smůlu.Kdo se těší na výborné egyptské deserty,má opět smůlu-zde piškotové těsto 20x jinak.Byli jsme zde 12 dní a od půlky pobytu jsme jedli k večeři pečivo a zeleninu,protože bylo dokola to samé.Prostě z těstovin,brambor,rýže,vařené zeleniny,ryby,občas kuřete a něčeho ve stylu "buřtguláše" jsme moc kombinací nevymysleli. Zde je strava v sezóně chudší,než jinde mimo sezónu. Nejsme nároční,v Egyptě jsme byli 5x,ale toto jsme ještě nezažili. Skleničky na pití potkáte pouze v jídelně.Na barech dostanete použité a vypláchlé 1dcl jednorázové kelímky,většinou dva v sobě protože některé už tečou.V hlavním baru dostanete plastovou sklenici a když máte kliku není oplesnivělá.Když se vám to nelíbí,pošlou vás do hotelového shopu,ať si koupíte limonádu za 2 USD.Zmrzlina 1kopeček 1USD.Kávové lžičky v omezeném množství pouze u snídaně,takže když sladíte,mícháte si kávu a čaj brčkem(při obědě a večeři vidličkou)


Vybavení, služby a personál

Služby které jsou placené jsou dobré,to otravují několikrát denně,ty co by měly být v rámci all inclusive značně pokulhávají. Jeden bar u bazénu(4 židle) a jeden na pláži(6židlí), mi přijde pro 1000 lidí málo.Dva bazény-větší cca 70lehátek a menší cca 25 lehátek.U malého spousta místa a slunečníků-bohužel bez lehátek.Voda čistá,neustálý dozor plavčíků.Každý večer jiný animační program,dobrá parta nevtíravých animátorů,kdo chce,zábavu si najde. Předražené shopy jsou v režii hotelu,u pyramid v Gíze nakoupíte levněji než zde! O to více je zarážející,že tu prodávají falešné cigarety


Pláž a moře

Jediné pozitivum tohoto hotelu.Dvě krásné zátoky s hrubým pískem na koupání a přes molo vstup na korálový útes.Lepší šnorchlování jsem v okolí zažil jen v Al Nabile. Možnost vodních sportů za přijatelné ceny.Na pláži dostatek lehátek a slunečníků. Jediné co bych vytknul jsou pouze jedny toalety,což je na tak velkou pláž málo.O plážovém baru jsem sice již psal,ale ještě jednou.Max 2 nápoje na osobu v 1dcl kelímku=stále fronta.


Okolí hotelu

Poslední hotel v Hurghadě.Venku nic není,pěšky vše daleko.Doporučuji vzít si taxi do Hurghady,ale na bráně.Těch 200m se vyplatí dojít,stále tam někdo stojí a jedete za méně než polovinu.


Celkový dojem

Celkový dojem je strašný,ta pláž to nenapraví.Egypt milujem a nejsme nijak nároční,určitě sem budeme jezdit dál,ale tomuto hotelu se vyhneme velkým obloukem. V Hurghadě vzali tu novou demokracii za špatný konec,příště pojedem zase Makadi Bay nebo Safaga.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h