Detail recenze: Hotel Coral Key Beach Resort

  Keňa, Severní pobřeží, Malindi

4/5

Cena
od 32 129 Kč/os
Martina D.:
Hotel jsem navštívila na konci sezony, takže byl poloprázdný.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

V tomto hotelu jsem měla možnost bydlet ve 2 druzích ubytování, jednou v patrové vilce, kde jsme bydleli v horním patře a pokoj byl dost stísněný a tmavý a poté v domku se slaměnou střechou, který byl vetší - bylo zde jedno lůžko a dále v druhé místnosti manželská postel. Pokoje nebyli odděleé dveřmi. Terasa s výhledem na bazén. Pokoje měli klimatizaci i stroopní ventilátor.


Strava a stravování

Strava slušná, nicméně all inclusive velmi slabý, spíše bych tomu říkala plná penze vč nápojů. all inclusive se využívá v baru Merlin- je jednoduchý-pití se zde natáří do kelímků a vodu si klienti natáčí sami z barelu. restaurace ala carte pizzeria za poplatek


Vybavení, služby a personál

4 bazény, 3 dětské. Wifi zde byla v okolí recepce a restaurace zdarma. Zažila jsem zde i animační večerní program- tradiční keňské tance. Tenisove kurty jsou zde za poplatek-náčiní. Posilovna( velmi jednoducha) zdarma. Trezor 2 eura na den. Půjčení fenu nebo adaptéru zdarma.


Pláž a moře

Moře nic moc, ale kvůli tomu jsme nejeli do Keni. Časté přílivy a odlivy nebyli vyjímkou, řasy u břehu také. Jakmile vkročíte na pláž obklopí Vás místní prodejci a lákají dé svého obchodu..Mmnozi mají větší výdž než v Egyptě..I když se s nimi nebavíte, jdou stále vedle Vás a snaží se komunikovat..Plážový bar v rámci all inclusive otevíral v 10:00.


Okolí hotelu

Zhruba za 1 EUR/OW jsme se dostali tuk-tukem na trh do Malindi, kde byli nejlepvnejsi ceny vubec v Keni co jsme videli..


Celkový dojem

Hotel působil přátelským dojmem a byla jsem zde spokojená.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Páry
  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h