Detail recenze: Hotel Coral Key Beach Resort

  Keňa, Severní pobřeží, Malindi

4/5

Cena
od 32 129 Kč/os
Maja:
Hotel Coral Key zcela vyhovoval všem potřebám. Cena hotelu odpovídala veškerému vybavení.

Ubytování

Vše v apsolutním pořádku. Čisto, uklizeno, klimatizace fungovala. Každý den čisté ručníky.


Strava a stravování

Stravování formou bufetu. Vše chutné, čerstvé. Trošku skromnější výběr, ale na Afriku dostatečný. Polévka, 2 druhy masa /ryby, kuře nebo hovězí/, ovoce a zákusky ke kávě.


Vybavení, služby a personál

Usměvaví personál, nedalo se nic vytknout. U pláže vždy ochotně připravili lehátka i s podložkou.Ostraha se starala o to, aby nás na hotelu příliš neobtěžovali místní prodejci.


Pláž a moře

Zajímavý zážitek, když moře ustoupí o 500metrů. Procházky po obnaženém mořském dně byly zajímavé, jen malinko obtěžují domorodci, kteří se na vás nalepí jako doprovod a potom za to chtějí peníze,/ každý den /. Při odlivu zůstávali trávy na břehu, ale pravidelně je uklízeli, takže to bylo také v pořádku. Nikde okolo hotelu nebyl žádný nepořádek. A pokud bylo někdy moře zakalené, za to opravdu člověk nemúže.


Okolí hotelu

Do městečka Malindy se dá dojít pěšky, nebo za pár minut Tuk tukem. S nepořádkem, který je dál od hotelu se buhožel každý musí vyrovnat po svém. Jestli to někomu tolik vadí, tak ať zůstane na hotelu. Je to jejich země a také jejich problém.


Celkový dojem

Krásná země a nezapomenutelná dovolená. Mohu všem vřele doporučit.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h