Detail recenze: Corallia Beach Hotel Apartments

  Kypr, Paphos, Coral Bay

4/5

Laďka:
Můj manžel vždy tou žil po dovolené na Kypru.V září 2011 se mu jeho sen splnil.Vybrali jsme si tento hotel a nelitovali.Vše bylo moc pěkné.Od ubytování přes pestrý výběr jídla a krásné okolí.

Ubytování

Měli jsme studio s výhledem na moře.Naši přátelé měli též studio,ale protože momentálně nebylo žádné volné, dostali apartmán.Ten byl opravdu super.


Strava a stravování

Jídlo bylo pestré.K snídani jsme si každý den dávali výborný řecký jogurt s medem.Něco ňam,ňam.Jinak k snídani vše možné.No prostě výběr.Večeře ještě lepší.Každý den jíná národní kuchyně.To nemělo chybu.Kuchaři i číšníci byli ochotní a milí.


Vybavení, služby a personál

Pokoj byl dostatečně velký a uložné prostory též.Uklid každý den,výměna ručníků též.Povlečení třetí den.Kuchyňka velmi dobře vybavena,koupelna čistá.Pěkně velký balkon.


Pláž a moře

Pláž velmi blízko.Na zahradě lehátka ,na kterých jsme se opalovali celý den.Krásný bazén,vždy čistý.Byli jsme v září atak moře bylo krásně vyhřáté.Malý kaz na kráse byly řasy a odpadky z úklidu na pláži,které vyváželi do takového zákoutí podél cesty k moři.Jinak pláž byla čistá a upravená.


Okolí hotelu

Od hotelu asi 500 m je pěkný supermarket,kde se dá koupit všechno možné.Jsou tam i různá restaurační zařízení.Nejlepší je asi skotský pubb,kde mají asi 30 druhů piva a různé koktejly.Výborné!!!! Jinak autobusy jezdí pavidelně ,snad každých deset minut do Paposu.Moc pěkné město na prohlidku.


Celkový dojem

Co říci více.Letos tam jedeme s našimi přáteli opět a do apartmánů s výhledem na moře.Už se moc těšíme.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.