Detail recenze: Cretan Filoxenia Beach Hotel

  Řecko, Kréta, Analipsis

3/5

Cena
od 11 490 Kč/os
Počarovský:
Hotel může vyhovovat pouze nenáročným klientům,kteří ...ale vlastně nevím co bych doporučil! Paradox: název hotelu je Krétská pohostinost!

Ubytování

Betonové stavby rezonující pohybem ostatních klientů ,stropy se strukturou po šalování,(nelze rozpoznat odporně štípající komáry),betonové korpusy lůžek a nočních stolků .Klimatizace v době pobytu pouze 3eura na noc.Hotel ja situován v pěkné udržované zahradě,v sousedství bungalovů je pozemek s betonovým torzem nedostavěného hotelu I přes vyloženě slovanskou klientelu byl v noci relativní klid.


Strava a stravování

Řecko je rozvojová země! Jiný dojem ze stravování nelze vyvodit.Stále se opakující složení stolů nedává možnost si jídlo za 5-6 dnů jakoliv vychutnat i když by se mohlo sem tam vybrat.S modernímy resorty v Turecku,Egyptě a pod se úroveň nedá srovnat.Pivo ovšem pitelné,mírně podchlazené,ale čepované do plastových kelímků,víno velmi stolní,a z tvrdého ouzo,raki,a obstojná brendy. Káva pouze ke snídani a potom jen mezi 16.a.17 hod. Zákusky se omezily na každodenní rozsol ve dvou barvách,podink,a nějaká pěna z prášku.Ovoce: melouny,a hroznové víno(dobré a bez jader)


Vybavení, služby a personál

V oblasti recepce připojení Wi-Fi zdarma,k dispozici 2 počítače -15min 0,5 eur.Personál vstřícný,také mezinárodní,mluva anglicky


Pláž a moře

Výhoda hotelu,pláž jen přes silnici cca 50 m.Ve vzdálenosti asi 100m jsou u kváren 3 pláže s lehátky a slunečníky-6 nebo 5 eur za1+2,podle vzdálenosti od moře!Ovšem pozor,v polovině pobytu se zvedl vítr a také vlny,které doslova přeoraly pobřeží,odplavily písek obnažily podloží=různě velké kameny a bylo po koupání,nehledě na mraky naplavených vodních rostlin. Pokud moře nebouřilo koupání skvělé,voda průzračná,plavčík ostražitý.


Okolí hotelu

Nic moc,nějaké obchody zaměřené na ruskou klientelu,pár kaváren,supermarket a HLAVNĚ: blízkost letiště a s tím spojený rušný provoz ve dne(kolem 40 letadel přistává a startuje v linii s pořežím=nad hlavami) Pro mládež vůbec nic,bylo mi až líto vyšňořených ruských krasavic jak na jehlových podpadcích někam večer odchází,aby se za 2 hod vrátily!


Celkový dojem

Řecko pouze do 5 hvězd,ale zase ta cena!!!


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h