Detail recenze: Hotel Cristoforo Colombo Residence

  Itálie, Benátsko, Caorle - Ponente

4/5

Cena
od 525 Kč/os
Helena:
Pěkně položený hotel blízko pláže. V hotelu v noci relativně klid. Všude čisto a uklizeno. Postele hrozné, jinak vybavení OK.

Ubytování

Hotel byl čistý a blízko pláže, to nám velmi vyhovovalo. Bohužel postele- rozkládací- byly hodně špatné, rozvrzané, každé otočení spícího provázely zvuky, které budily zbytek rodiny. Každé ráno nás bolely záda. Kuchyňský kout velmi dobře zařízený, nic zásadního tam nechybělo. Dobře fungující klimatizace, která se dala regulovat , takže tam bylo vždy příjemně. Hotel na střeše s krásným výhledem na moře jsme bohužel nevyužili, protože v době, kdy by se děti chtěly koupat, byla siesta. Myslím, že mezi 12-14 hodinou by to bohatě stačilo. Takže kolem 15,30 jsme šli raději k moři než k bázenu.


Strava a stravování

Vařili jsme si sami.


Vybavení, služby a personál

Žádný nedostatek jsme nezaznamenali. Ale s personálem jsme téměř nepřišli do styku, jenom při příjezdu v recepci, kde naštěstí mluvili anglicky a dokonce malinko i česky :-))


Okolí hotelu

Velmi pěkné a čisté okolí, hned u hotelu pěkná pizzerie, obchůdky a restaurace na každém kroku. Večerní procházky byly velmi příjemné.


Celkový dojem

Líbilo se nám tam, vyhovovala nám i vzdálenost z Prahy. Městečko krásné, čisté moře a pláž, k dispozici slunečník a 2 lehátka.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h