Detail recenze: Hotel Cristoforo Colombo Residence

  Itálie, Benátsko, Caorle - Ponente

4/5

Cena
od 525 Kč/os
Jana Sládečková:
Pěkné ubytování, blízko pláže, báječné střešní bazény. Pro rodinu s dětmi absolutně ideální.

Ubytování

Měli jsme velký apartmán pro 7osob, prostor veliký, klimatizace, kuchynský kout opravdu dobře vybaven, jen tedy chybí rychlovarná konvice , ale plynové hořáky dost velké, takže vaření probíhalo uplně v pohodě. Bylo nás 4 dospělí a 2 malé děti. Jednu ložnici obsadil pár, druhou ložnici se třemi lůžky jsme měli my, čtyřčlenná rodina a v pohodě jsme se vešli, takže jsme již nemuseli využívat rozkládací sofa v kuchyni.


Strava a stravování

Vlastní, takže báječné.


Vybavení, služby a personál

Hotel čistý, "bazénová" služba sice přísná, není povoleno jídlo na bazénu, nesmíte tam s páskovýma botama, pouze gumová obuv., malé děti nesmí bez plavek ani do bazénu ani na lehátka, ale má to své odůvodnění, všude okolo bazénu bylo čisto, klid. Personál jsme viděli jen při příjezdu, dalo se celkem domluvit česky. Jinak klasika angličtina, němčina a hodně ruština.


Okolí hotelu

Čisté, klidné, spousta obchůdků, pizzérií, restaurací, výborná zmrzlina, atrakce pro děti do nočních hodin. Krásné historické centrum, ikdyž v té době všude hlava na hlavě. Italové příjemní, ochotní, a velmi trpěliví ohledně dětí. Byli jsme na přelomu července a srpna a co nás tedy jediné otrávilo byla hejna komárů, takže určitě doporučuji repelent. A pokud možno se moc nevonět :-D


Celkový dojem

Pro rodinu s malými dětmi opravdu ideální dovolená. Bazeny na střeše s krásným výhledem k nezaplacení. Široká pláž a vcelku klidné moře s opravdu pozvolným vstupem , spousta mušlí, aerobic na pláži.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h