Detail recenze: Crowne Plaza Vilamoura Hotel

  Portugalsko, Algarve, Vilamoura

5/5

Cena
od 12 090 Kč/os
Dominika:
Moderní, 5* hotel celosvětové úrovně Crowne Plaza, přímo na pláži ve Vilamouře

Fotografie od autora recenze


Ubytování

327 pokojů a suit, všechny pokoje mají klimatizaci, minibar, wifi, telefon, TV, Nespresso kávovar, žehličku a prkno, fén, trezor a 24 hodinovou pokojovou službu. V pokojích je klimatizace, ale také stropní větráky, pro hosty, kteří klimatizaci nemají rádi. Všechny pokoje mají balkon. V pokojích je prosklená stěna mezi koupelnou a pokojem, která se dá zatáhnout.


Strava a stravování

Cataplana restaurant nabízí portugalskou i mezinárodní kuchyni. Bar Caravela je určený především pro večerní posezení s živou hudbou. V létě je tento bar propojený s venkovním posezením, kde si lze dát i něco lehkého k snědku.


Vybavení, služby a personál

green, nedaleko i golfové hřiště, dětský klub Petra Pana, venkovní hřiště, místnost na hraní, obchod, wifi v celém hotelu, privátní parkování pro hotelové hosty, business centrum, prádelna, 24 hodinová pokojová služba, 1000 m2 venkovní bazén, více než 16000 m2 zahrady, masáže, sauna, hammam, vnitřní bazén, 3 konferenční místnosti až pro 600 osob,


Pláž a moře

přímo na pláži


Okolí hotelu

hned vedle kasina Vilamoura, přímo na pláži, nedaleko centra, letiště ve Faru 30 minut


Celkový dojem

Hotel mě uchvátil, odpovídá 5*, vybavení je luxusní, vhodné pro všechny věkové kategorie, jak pro rodiny s dětmi, tak pro seniory, vhodné i pro obchodníky, ideální na romantickou dovolenou


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Všechny
  • Odpočinek
  • Obchodní cesty
  • Seniory
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h