Detail recenze: Crystal Springs Beach Hotel

  Kypr, Protaras, Pernera

4/5

Mata:
Největším plusem tohoto hotelu je krásná klidná zahrada s oleandry doslova pár kroků od pláže a výborné jídlo.

Ubytování

Pokoje čisté a uklizené, velké tak akorát, se samostatně ovládanou klimatizací a balkónem. Nábytek přetřený na bílo. V posteli bohužel byly cítit péra z matrací, což je škoda.


Strava a stravování

Úžasná kuchyně a velká pestrost, salátový a ovocný bar, každý večer jiné speciality, dokonce vždy i pokrm připravovaný kuchařem přímo před námi a to nejen večer, ale i na snídani (vaječná omeleta nebo míchaná vajíčka dle přání hosta). Ochota obsluhujícího personálu, kde byli rovněž i Češi.


Vybavení, služby a personál

Rozhodně to není 4 hvězdičkový, ale 3 hvězdičkový hotel: bez wi-fi, přetřený nábytek, ale to by zas tak nevadilo, jenomže tlačící matrace přikryté tenounkým prostěradlem, lednice pouze za poplatek na zámek, která hrozně v pokoji hřeje (čekala bych, že za poplatek bude, to co je uvnitř), trezor za poplatek. Na druhou stranu personál velice příjemný a ochotný. Při pozdním přijezdu nám zařídili a donesli na pokoj sandwiche a vodu (to jsme platili, i když jsme měli mít večeři, kterou nám potom nahradili obědem).


Pláž a moře

Moře čisťounké, po okrajích skály, kde se dá šnorchlovat a pozorovat drobné rybičky. Pláž sice úzká a malá, ale využívali jsme pouze lehátka v oleandrové zahradě, které jsou součástí hotelu, zdarma, ve stínu nebo na slunci, jak si kdo přeje, a je z nich pěkný výhled na zátoku. K dispozici jsou ručníky na lehátka.


Okolí hotelu

U hotelu jsou dva malé obchůdky s potravinami a zastávka autobusu, který vás za pár minut a asi za 1-2 Eura zaveze do centra nebo kamkoli na jinou pláž, čehož jsme taky využili.


Celkový dojem

Poklidná dovolená v zahradě na pláži s dobrou kuchyní a s možnostni individuálních výletů na okolní pláže a do centra města.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.