Detail recenze: Crystal Springs Beach Hotel

  Kypr, Protaras, Pernera

4/5

Irena.Č.:
Hotel se nachází v letovisku Protaras na východě ostrava. Letiště v Larnace je vzdáleno cca 50 km. Hotel leží v krásné zahradě přímo u pláže na okraji letoviska.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Moderně zařízené pokoje s individuálně ovladatelnou klimatizací a s přímým výhledem na mořskou stranu mají koupelnu s vanou a WC, SAT/TV, vysoušeč vlasů, telefon.


Strava a stravování

Vynikající kuchyně.


Vybavení, služby a personál

Hotel nabízí spoustu sportovních aktivit. Personál ochotný, často se zde setkáte se slovensky hovořícím personálem. Hotel má velice krásnou zahradu.


Pláž a moře

Hotel se nachází přímo u písečno oblázkové pláže. Pláž je úzká, z počátku s mírným vstupem do moře, asi po 2-3 metrech již s příkrým vstupem do moře a proto není vhodná pro malé děti. Přístup na pláž je zahradou po schodech.


Okolí hotelu

Hotel leží na samém okraji Protarasu, v přímé blízkosti hotelu jsou pouze hotely a rodinné domy. Za zábavou do centra se dostanete autobusem, pěšky cesta trvá tak 45 minut.


Celkový dojem

Hotel měl vynikající služby, dobrou kuchyni, krásnou udržovanou zahradu. Je spíše určený pro klidnou dovolenou. Vadila mi větší vzdálenost do centra.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Všechny
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.