Detail recenze: Delphin El Habib Hotel

  Tunisko, Monastir

3/5

Zdena:
Velké zklamání.Kvalitou nedosahuje ani na tři hvězdy,natož na čtyři Foto nepřikládám,byli jsme tak zhnuseni že jsme ani neměli náladu fotit a natáčet.Kdo nevěří ať tam běží.

Ubytování

Velké zklamání.Kvalitou nedosahuje ani na tři hvězdy,natož na čtyři-to je hluboký omyl.Zajímalo by mne,jestli zástupci prodávajících CK vůbec mají představu o tom co nabízejí.Pokoje zašlé,zdevastované,vana i okolní dlažba zanesená kamencem a stoletou špínou,že se člověk štítí ji použít,všude přítomná špína.Zábradlí na balkoně neupevněné,ztrouchnivělá část opravena barvou.Výměna pokoje nepomohla,bylo to stejné,asi tento hotel nic lepšího ani nemůže nabídnout.Po chodbách raději svítí jen polovina světel,asi aby ty chuchvalce chlupů,špíny a fleků na kobercích nebyly tolik vidět.Opadaná omítka ze stěn byla uklizena po čtyřech dnech. Ze čtyř výtahů fungují jen dva,tak věčné čekání.Na hotelových toaletách odlepená dlažba,urvaný bidet,v míse tři dny stála moč a stolice.Umyvadlová baterie utržená-tudíž nefunkční.


Strava a stravování

Strava docela ušla,dá se vybrat pokud si vystojíte frontu na smažená jídla dělaná přímo.Zajistit si talíře,příbory,úklid stolu.Personál nestíhal,nebo spíš se ani moc nenamáhal.Papírové prostírání v restauraci také nesvědčí o čtyř hvěždičkové kategorii.


Vybavení, služby a personál

Menší bazén,tolik vychvalovaná klouzačka s tobogánem v provozu jen jednou denně cca hodinu.Na klouzačce je nezbytné se odrážet rukama,jinak nikam nedoklouznete.Ta tobogánu sklánět hlavu při podjíždění horní vrstvy,jinak hrozí náraz do podpěry která je dost nízko.Zahradou je asi myšlen trávník kolem bazénu s několika palmami,vylepšené květináči se zaschlými palmičkami a tůjemi.


Pláž a moře

Dostupnost pláže dobrá,jen ty všudy přítomné skládky s odpady,takže při koupání se musíte vyhýbat igelitovým sáčkům,jinak si je táhnete s sebou mezi prsty.


Okolí hotelu

kladně hodnotím možnost procházek do města a mediny,kde je spousta obchůdků


Celkový dojem

Lituji pěněz které jsme zaplatili za tento pobyt


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h