Detail recenze: Design Hotel 21

Slovensko

3/5

Cena
od 480 Kč/os
Petr:
V tomto "hotelu" jsme strávili 2 noci. Na internetu reklama pěkná, ale to je asi tak vše.V reálu ze všeho nabízeného nefunguje skoro nic. Celé prostředí hotelu působí spíše kýčovitě než designově.Zdá se, že hotel šetří kde může,a pravděpodobně má k tomů pádný existenční důvod,jinak si to nedovedu vysvětlit.Dle mě se rozhodně nejedná o hotel se čtyřmi hvězdičkami. Pokud se chcete rozčílit a k tomu zaplatit 1900 kč za jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji, vřele tento "hotel" doporučuji.

Ubytování

Pokoje vesměs pěkné, až na občasné kýčovité ujetiny př. plechové koňské hlavy na každém rohu.


Strava a stravování

Snídaně připravuje recepční z toho nakoupila v kauflandě, sýry "Vian" etc. Restaurací jsou myšleny dva stoly naproti recepci, vzhledem k amatérské kvalitě připravovaných snídaní, pochybuji o kvalitě uváděné mezinárodní kuchyně.


Vybavení, služby a personál

V hotelu je vše, ale téměř nic nefunguje, nefunguje internet, ve wellness nefunguje sauna, pára, nefunguje whirlpool, ve wellness neteče teplá voda, v hotelu nejde platit kartou.....


Okolí hotelu

Hotel je na hlučné třídě, pokud máte v noci otevřené okno a nejste zvyklý na hluk, tak se moc nevyspíte, jinak je hotel ve straré zástavbě, je v jednom podlaží celkem pěkně zrekonstruované budovy.


Celkový dojem

Velmi špatný,mimo výše cen ubytovaní neodpovídá standardu 4 hvězdičkového hotelu.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno