Detail recenze: Hotel Desiree resort - Nejlepší dovolená

Turecko

Cena
od 8 552 Kč/os
Lenka a Petr:
Krásný i když starší hotel se super personálem a kuchyní.Vše bylo bez chyby a doporučujeme všem.Byli jsme zde 30.7. - 9.8.2013

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje čisté,denně se uklízelo,vše fungovalo,klima,wc,sprcha atd.


Strava a stravování

Obrovský výběr jídla,vždy jsme si moc pochutnali.


Vybavení, služby a personál

Personál hotelu velmi přátelský a milý,nebyl jediný problém s nikým.A tak jak pracovali oni,jsme nikde jinde neviděli.Mají náš obdiv.Na hotelu je i wifi zdarma


Pláž a moře

Pláž byla sice asi 7OO metrů vzdálená,ale to nám nevadilo.Pravidelně jezdila hotelová dodávka a procházka k moři také neměla chybu.Pláž byla udržovaná, ale občas nějaký nepořádek byl,hlavně od německých turistů.Bar na pláži má od nás zvláštní pochvalu.SuperToalety a sprchy na pláži vždy čisté.


Okolí hotelu

V okolí hotelu nějaký nepořádek byl,ale jelikož jsme zvyklí na Egypt a Tunisko,tak toto nebylo nic hrozného.Ve městě bylo bezpečno,spousta krásných obchůdků.


Celkový dojem

Přestože hotel je starší,všude bylo čisto a uklizeno.Bylo zde spousta rodin s dětmi,krásné animáky a hlavně animátoři se snažili po celý den.Všem doporučuji a i my se sem rádi vrátíme,což je poprvé,co jezdíme k moři.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h