Detail recenze: Hotel Dessole Dolphin Bay Resort

  Řecko

4/5

Dana:
První dovolená kde probíhalo vše jak má. Bylo sice pár málých škraloupků ale ty se dají tolerovat. Neříkám, že jsem nebyla v luxusnějších hotelech ale vždy jsme měli nějaký problém tady se mi poštěstilo bez problémů. Proto to pro mě byla dovolená báječná. A hotel je opravdu na dobré úrovni.

Ubytování

Z mého pohledu super bydleli jsme v přední části bungalovů ( 407) tedy dál od hlavní budovy. U bung byl i menší společný bazen. Bung. jsou dvoupatrové, mi byli v přízemí )prostorné a čisté, je tam klid. a klimatizace fungovala perfektně.


Strava a stravování

Mě osobě chutná středomořská strava a to že je v podstatě každý den to samé nevadí ,protože si můžete přeci vybrat bylo maso ryby,rýže ,těstoviny,brambory, pizza, různě zapečená zelenina a samozřejmě spousta salátů. Moučníky, ovoce většinou meloun a pomeranče, zmrzlina. Bar blízko bazenu i pláže.


Vybavení, služby a personál

Moc jsme nevyužívali ale myslím že dobré nějaký animátor se tam snažil věnovat jak dětem tak i těm větším volejbal, ptuang, aquagym, bylo tam pro děti i pěkné hřiště. Obsluha slušná milá usměvavá. Jídelna čistá s dostatkem místa (myslím ale že hotel nebyl plně obsazen)


Pláž a moře

Plaž dlouhá písčitá ideální na procházku moře dobré v tuhle dobu malinko studenější a skoro celý týden vlny což je fajn zábava. Set 2lehátka a slunečník 5eur bohužel pokud si ráno tak v 8:00 stačí ,nedáte ručník po 10 už nemáte moc šancí najít něco volného.


Okolí hotelu

Nemám výhrady, k obchodům kousíček. Do Herakloinu se dá v pohodě na skůtru doporučuji s ním zaparkujete všude.


Celkový dojem

Hezká dovolená zůstala bych i déle s klidným svědomím hotel doporučuji , jen pozor na Rusy jsou všude a ve velké nadvládě. Nevím zda v jiných oblastech ale tady fakt hodně.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Dessole Dolphin Bay Resort

DESSOLE DOLPHIN BAY

  Řecko, Kréta, Amoudara (Heraklion), Kréta - Heraklion
Přímo u pláže Hotely s bezbariérovým přístupem Hotely se skluzavkami / tobogány Dovolená s dětmi

DESSOLE DOLPHIN BAY

  Řecko, Kréta, Amoudara (Heraklion), Kréta - Heraklion
Přímo u pláže Hotely s bezbariérovým přístupem Hotely se skluzavkami / tobogány Dovolená s dětmi

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h