Detail recenze: Hotel Diamond Beach Resort Sunrise Grand Select

  Egypt

4/5

Cena
od 11 190 Kč/os
Kleopatra:
Po přestěhování z hotelu Sea Magic,nyní Pyramisa beach resort,kde to byla hrůza.krásná dovolená.všude čisto a útulno.krásné prostředí které je vždy čisté.super relax jak na pláži tak u moře.ruská klientela byla v pohodě.volná lehátka,čistá plaž a krásné moře.dobré jídlo perfekní služby a ochota personálu,to bylo velmi příjemné.vše fungovalo na jedničku.jen bazén byl hodně teplý

Ubytování

každý den uklizeno,čisté ručníky a skládačky z nich samozřemostí,i bez všimného.


Strava a stravování

jídlo nemělo chybu.můžou sem i dietáři,zaručeně si vybere každý.sladké,slané pečivo kazdý den.ovoce,saláty všeho dost.jídelna vždy čistá,upravená.kluci se opravdu snaží.při těch vedrech,co tam jsou se stále usmívají.


Vybavení, služby a personál

vybavení normální.služby na perfektní úrovni a personál bez chyby.vždy dobře naladěný recepční a obsluha v jídelně a v barech.


Pláž a moře

pláže jsou rozdělené do více menších,ale bez problémů seženete lehátko.do moře se jde po molu,někdy bylo dost plné,ale vždy jsme se tam dostali.všude čisto.


Okolí hotelu

pekně udržovaná zahrada.nechybí ani městečko kde je hromada krámků a kaváren.uspokojí každého kdo schání nějaký dárek.prodejci vás určitě k něčemu přemluví,ale to k nim patří.


Celkový dojem

super.každý kdo chce odpočívat,plavat a šnorchlovat je to ideální.splnilo to vše co jsme na dovolené v Egyptě ocekávali.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h