Detail recenze: Diverhotel Dino Marbella

  Španělsko, Andalusie, Marbella

3/5

Cena
od 12 989 Kč/os
Lucie S.:
Průměrný hotel pro nenáročnou klientelu, který nabízí all inclusive v základním stravování, doplací na svou polohu a nepříliš šťastné architektonické řešení.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel se skládá ze dvou budov. Ubytováni můžete být v budově hlavně nebo v budově vedlejší, která se nachází přibližně 200 metrů od hlavní budovy. Vedlejší budova se nachází rušnější silnice a jsou zde pouze pokoje, na stravování nutno docházet do hlavní budovy. Bohužel předem nevíte, kde budete ubytováni a není možné si připlatit pokoj v hlavní budově. Ovšem ani v hlavní budově není ubytování žádná sláva. Pokoje jsou menší, s mini koupelnou. Vybaveny jsou klimatizací, TV, rozkládací pohovkou, trezorem (za poplatek 4,30EUR/den), ledničkou (za poplatek 2EUR/den nebo 9EUR/týden). Některé pokoje nemají balkon a některé pokoje můžou mít taky horší výhled, např. na střechu.


Vybavení, služby a personál

Recepce, snack bar, hotelová restaurace. Hotel nabízí bazén s tobogánem pro děti, který se ovšem nenachází přímo v areálu, je nutné vyjít z hotelu a kousek (cca 200 metrů) popojít vedle. U bazénu bar v rámci all inclusive. Nachází se zde také vnitřní bazén, který funguje mimo sezónu.


Pláž a moře

Pláž se nachází dále od hotelu - cca 300 metrů, z prudšího kopce. Pláž je písečná, dostatečně velká s pozvolným vstupem do moře, lehátka slunečníky za poplatek (cca 9EUR za set).


Okolí hotelu

Hotel se nachází ve velmi klidné části letoviska Marbella, jejíž centrum je vzdálené přibližně 10 kilometrů. V okolí hotelu nic není.


Celkový dojem

I když je hotel celkem útulný a odpovídá své kategorii, nemá vyloženě čím nadchout. Pokoje jsou průměrné, bazén se nenachází přímo v areálu, pláž je dál od hotelu, v okolí nic moc není. Raději doporučuji si trochu připlatit a zakoupit si ubytování ve vedlejším hotelu Marbella Playa, se kterým se Pinomar nemůže srovnávat.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h