Detail recenze: Djerba Castille Hotel

  Tunisko, Djerba, Aghir

3/5

František Pittner:
Vysněná dovolená u moře z nabídky CA - katalog A*** R*** úhrada prosinec 2012 Dlouhé čekání na vybranou destinaci a hotel nám po přistání na Djerbu zkazila delegátka Jitka když nám stroze oznámila že nejedeme do hotelu Meninx ale do Castille. Oblíbenost námi vybraného hotelu byla č. 4 Castille č. 38 už tato skutečnost byla flustrující a navíc delegátka odmítla jakékoli vysvětlení ! Údajně telefonovala do Prahy a nebylo schváleno jakékoli stěhování ! Hotel byl plný čechů a brzo jsme se dozvěděli že takto dopadli téměř všichni, malé procento ( 2 lidi ) měli Castille ostatní měli být ubytováni v jiných a dle jejich vyjádření, lepších hotelech ! Navíc jsme se dozvěděli od lidí kteří v Castille nedobrovolně jsou již několik dnů že již před nimi byli i jejich předchůdci ubytováni proti jejich vůli v tomto sběrném táboře pro čechy Zapracoval podnikatelský duch cestovní kanceláře a česká pobočka poskytla naše místa ve vybraných hotelech německým turistům kteří nemohli vycestovat do Egypta.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

co můžete chtít od šedesát let starého hotelu ?


Strava a stravování

zoufalé a bez nápadu


Vybavení, služby a personál

na hotelu i přez snahu personálu bylo vidět že nemůže být ozdobou pouze chudou příbuznou ! Kladné hodnocení si zaslouží pouze parta animátorů na kterých bylo vidět že to dělají rádi a s láskou. Užili jsme si s nimi mnoho legrace .


Pláž a moře

moře jako součást přírody - nelze klasifikovat to je příroda !!! Snaha lidí z hotelu uklidit to co moře vyplavilo a zpřístupnit pláž turistům nebyla !!! Několik dnů se nedělo vůbec nic a pak se pokoušeli odstranit chaluhy traktorem ale byl to z našeho pohledu turisty - marný boj ! Týdenní pobyt byl u konce a první den kdy jme se mohli koupat v moři byl současně náš poslední den pobytu ! Přiložené fotografie možná dokreslí to co jsem nedokázal popsat !


Okolí hotelu

zmar turistiky na Djerbě - neudržované pláže. Mnoho okolních hotelů na to již doplatilo a jsou prázdné !


Celkový dojem

pečlivě vybírejte nejenom destinaci a hotel ale především cestovku


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Djerba Castille Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h