Detail recenze: Djerba Holiday Beach Hotel Resort

  Tunisko, Djerba, Midoun

4/5

Cena
od 9 625 Kč/os
Katka a Petr:
Byla to naše první společná dovolená a také pro oba první dovolená v Africe, takže jsme byli plni očekávání, která hotel a moře rozhodně předčily. Nejsme příliš nároční, ale s touto dovolenou jsme byli nadmíru spokojeni.

Ubytování

Ubytování bylo pěkné i když žádný velký luxus. Pro nás zcela dostačující, protože jsme na pokoji stejně moc nepobývali. Díky individuálně ovladatelné klimatizaci jsme měli v pokoji příjemně. Každý den nám uklidili, dali čisté ručníky a doplňovali toaletní papír.


Strava a stravování

Strava nás naprosto nadchla. Snídaně se sice opakovaly, ale přesto bylo stále z čeho vybírat. K obědu i k večeři bylo na výběr z velkého množství jídel, zákusků, ovoce, zeleniny a zeleninových salátů. Vždy všechno doplňovali a ničeho nebyl nedostatek. Také s volnou konzumací nápojů jsme byli velice spokojeni (Cola, Fanta, Sprite, "džusy", pivo, víno, káva, čaj, čokoláda, míchané drinky i dostupná voda - všechno fajn)


Vybavení, služby a personál

Personál byl velice vstřícný, avšak byl zde problém s komunikací (naprostá většina personálu mluví hlavně francouzsky a trochu německy, česky a anglicky se vůbec nedomluvíte). Bazén byl krásný, ale lehátka byla hned od rána obsazena. Animátoři nabízeli různé druhy aktivit a nebyli nijak vtíraví.


Pláž a moře

Pláž byla krásná, čistá a udržovaná, lehátek a slunečníků dostatek. Voda v moři byla krásně čistá a teplá. V odpoledních hodinách zhoršovaly vstup do moře naplavené řasy, ale stačilo jen popojít kousek do moře a voda byla opět čistá. Pro potápění zde nejsou zrovna ideální podmínky. Byla zde možnost vodních sportů za poplatek a také projížďka na koních nebo velbloudech.


Okolí hotelu

Naproti hotelu byl menší obchod hlavně se suvenýry. Výletům a návštěvě měst jsme se raději vyhnuli, protože při cestě z letiště do hotelu jsme se zděsili ohromného nepořádku a chaosu.


Celkový dojem

Krásná dovolená za přijatelnou cenu v nádherném hotelovém komplexu.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Seniory
  • Mládež
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h