Detail recenze: Djerba Holiday Beach Hotel Resort

  Tunisko, Djerba, Midoun

4/5

Cena
od 9 625 Kč/os
Petr:
Týden ve dvou ve velmi pěkném pokoji, s bohatým jídlem a vstřícným personálem. Moře je už horší.

Ubytování

Po výměně pokoje (staré zařízení, dlažba, rez v koupelně, suterénní chodba) jsme dostali pokoj lepší kategorie (starý pokoj jsme ani nepoužili). V novém pokoji koberec, plochá TV, lepší koupelna, výhled do zahrady, lepší umístění. Rádi jsme se do tohoto pokoje vraceli. Výměna nás nestála nic, jen jsme se museli na recepci domluvit. (anglicky)


Strava a stravování

Bohatý výběr ze švédských stolů. Naprosto bez problémů, všeho dost. Fronty jen výjimečně na teplá jídla, když se Evropané nahrnuli na steak. Měli jsme all inclusive, kromě s-o-v také svačiny, pití habaděj.


Vybavení, služby a personál

Kdysi to musel být krásný honosný hotel, teď již se známkami stárnutí, ale třeba náš pokoj byl jistě renovovaný. Personál vstřícný, trochu mluví i česky. Wifi na recepci bez problémů zdarma


Pláž a moře

Nejhorší pláž, co jsme zatím zažili. Mělká písečná pláž je výhodou pro děti, dá se v teplé vodě houpat a nebát se na co šlápnete. Fouká často vítr a tak jsou vlny. Slunečníky i lehátka zdarma a vždy jich bylo víc než lidí. Lidé dost zůstávali u hotelového bazénu, který byl krásný. Pláž byla cítit velbloudími lejny (na 50 metrech pláže 8 velbloudů a 8 koní). Dalo se to brát jako místní kolorit, ale společně smnožstvím řas během přílivu to všechno plavalo v moři a dobrých 6 metrů jdete po kolena v tekutém kompostu. Dopoledne je odliv, tedy je moře čistější. Na potápění to rozhodně není, mělčina , zvířený písek, na dně jen písek. Dál od břehu již jezdí motorové čluny.


Okolí hotelu

V tunisku prakticky neexistuje. Prašná silnice. Dá se jet taxi do města, ale to se nám nechtělo. Večerní procházky tedy jen v komplexu. Je dost velký. Navíc je i večerní program.


Celkový dojem

Velká spokojenost. Kdo tam jede s dětmi, jistě bude spokojen také.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h