Detail recenze: Djerba Sun Beach Resort (ex Jerba Sun Club Hotel)

  Tunisko, Djerba, Midoun

4/5

Lukeface:
V tomto hotelu jsme byli již podruhé - po 5ti letech. Musíme kladně hodnotit lepší a kvalitnější služby. Ubytování okamžitě - za drobný úplatek 20 dolarů. Apartmám v rezidenci Karim můžeme vřele doporučit. Klid a pohoda. Pláž na Tunis - lepší standard - řasy jsou pravidelně stahovány traktorem. Byli jsme s 2letou dcerkou a ta byla nadšená.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Jednoduché, ale čisté pokoje. Stáří hotelu je již poněkud vidět, ale ničemu to nevadí. Apartmány mimo hlavní budovu jsou v pohodě. Pokoje v hlavní budově bychom rozhodně nevolili.


Strava a stravování

Bez problémů, opravdu se snaží. Samozřejmě že se jídlo opakuje, ale je alespoň dobré. Horší variantou by bylo, kdyby se jídlo opakovalo a ještě nestálo za nic Steaky z tuňáka na grilu neměly chybu.


Vybavení, služby a personál

Pokoj - klasika na 3*. Měli jsme přízemní apartmán s terasou. Prostor nic moc, ale na přespání to stačí. Klima nefungovala, ale nevadilo to. Personál až na malé vyjímky mimořádně milý. Rozhodně lepší, než pří předchozí návštěvě. Domluvít se dá: Aj, Nj, Fr a docela v pohodě i česky


Pláž a moře

Tunis. Co víc dodat. Písek, řasy a ucházející moře. Dalo by se říct, že žádný problém. Nečekejte za ty peníze KARIBIK !!!


Okolí hotelu

Nechceme urazit naše arabské přátele, ale bordel okolo hotelu extrémě koresponduje z perfektní čistotou v areálu. Prostě je jim asi jedno jak žijou sami, ale v péči o turisty - o příjem peněz - se snad i překonávají. Tedy podle jejich představ.


Celkový dojem

V pohodě. Po našem předchozím pobytu jsme nečekali žádné zázraky, ale jak uvádíme v titulku: PŘÍJEMNÉ PŘEKVAPENÍ.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Djerba Sun Beach Resort (ex Jerba Sun Club Hotel)

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h