Detail recenze: Djerba Sun Beach Resort (ex Jerba Sun Club Hotel)

  Tunisko, Djerba, Midoun

4/5

Denisa:
Hvězdičky odpovídají , animační programy dobré a moře spíše pro lenošení. Většina lidí trávila čas pouze u bazénu.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytováni jsme byli na konci areálu- nejblíže k pláži, nejdále k bazenu a restauraci. Skromnější ubytování, ale na přespání stačí. Co se týče klimatizace,tak zde funkovala asi centrální. Sice jela, ale stupne se navolit nedaly, takže bylo v pokoji stale horko. Ručníky denně vyměnovali, toaletní papír nechyběl, ale je zbytečné dávat bakšiš - nečekejte žádné labutě.. my jsme dali klidně i 2-4 eura a neudělali nám vůbec nic. Trezor na pokoji nebyl.


Strava a stravování

"Silnější" večeře jsou nejspíš v pátek a úterý.. kdy nechyběla ani zmrzlina a byl velký výber jídel, včetně mořských plodu - např. krevety, ryby apod. Jinak bylo většinou vždy si z čeho vybrat. Je jasné, že v těchto zemích solničku a pepřenku použijete a dochutíte si podle chuti. Snídaně slabší- porovnávám to oproti Egyptu. Salám, sýr, vajíčka, párky, marmelády. K pití bylo na výběr fanta,cola,sprite,sifon či obyčejná voda. Drinky jejich, ale co nás štvalo, tak že byly tam i bary- ale kde s e nápoje platili. Místo k sezení bylo vždy, ale pro francouze!! Ti měli vyzdobené krásné stoly, ostatní obyčejné. A když jsme si jednou sedli k jejich stolu z nevědomosti, hned nás vyhnali.


Vybavení, služby a personál

Vybavení odpovídalo hvězdičkám...žádný superluxus, skromný bar na pláži kde bylo pouze nealko. Personál vždy ochotný, animátoři skvělí..ale zase musím podotknout, že animační programy byly jen ve francouzštine- co se týče odpoledne, takže když šel člověk tančit nebo neco, tak pochytával jen očima. Jinak je zde česká animátorka Zuzka, která dokázala poradit či pomoci. Být Francouz, jsem spokojena na 100%!!! Český delegát Jiří Kukla úplně k ničemu. Neschopný, bez vědomostí... Správnou odpověd jsme se od něj nikdy nedověděli. Na informační schůzce mluvil tak potichu, že jej nikdo ani neslyšel.


Pláž a moře

Věděli jsme do čeho jdeme a že oproti Egyptu to nebude ono.. Ale malá plážička,, okolo pláže hnus. Chaluhy ráno odklízeli, s tím nebyl problem,ale stale nové a nové se naplavovaly a ve vode jich bylo docela hodne. Poslední dva dny bylo hodně větrno, zataženo a i malá přehánka, takže voda byla zakalená a poslední den byla dokonce černá vlajka. Šnorchlování je tu k ničemu, není zde nic videt. v hloubce maximálně chaluhy. Lepší voda určite v Řecku a nebo ten Egypt.


Okolí hotelu

Byli jsme na krokodýlí farmě, tam super. Určite neobjednávat přes cestovkua le vydat se taxíkem sám- ušetříte víc než polovinu. Taxíky cca 4dináry do mesta. Chytnete je všude. Obchůdky dobré, je lepší jít do obchodu kde jsou pevné ceny, ještě ušetříte než když jdete na trh kde máte smlouvat a všechno vám vyloženě nutí. Jinak okolí odpadky, sucho- to se není čemu divit. Výlet na čtyřkolky nic moc...většinu cesty jsme jeli po ceste mezi auty


Celkový dojem

Asi bychom sem už nejeli. Úroven hotelu dostačující, ale moře je vyložene pro ty, co se chtejí válet v mělčině. Spíše pro rodiny s dětmi - animátoři. Kdo chce vidět neco víc, vyzkoušejte jinou zemi.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Djerba Sun Beach Resort (ex Jerba Sun Club Hotel)

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h