Detail recenze: Djerba Sun Beach Resort (ex Jerba Sun Club Hotel)

  Tunisko, Djerba, Midoun

4/5

Janina:
Tento hotel vřele doporučuji mladým lidem,rodinám s dětmi a těm kteří mají rádi zábavu.Nemám žádnou negativní připomínku k dovolené v tomto hotelu.Naopak musím vyzdvihnout sympatie veškerého personálu od recepčních po uklízející personál.Asi dlouho budeme ještě vzpomínat na animátory,kteří jsou opravdu plusem tohoto hotelu.Všichni se snaží komunikovat,bavit,aniž by obtěžovali.Snad příští rok zase :-)

Ubytování

Ubytování bylo celkem v pohodě.Myslím že na tři hvězdy jsou pokoje velké a zařízené tak akorát.Každý den uklizeno,ustláno.


Strava a stravování

Jídla bylo opravdu dostatek,u snídaně denně palačinky,vajíčka,marmelády,máslo,zelenina,sladká pečivo atd.Myslím že si každý určitě vybere.Výběr u obědů a večeří radši nevypisuji.I pánové si přišli na své,masa dostatek.Ovoce vynikající :-)


Vybavení, služby a personál

Personál,služby vše v pořádku.Sportovní vyžití,kdo chtěl denně,fotbal,tenis,šipky.Nejlepší ovšem animátoři at ti co se starali o děti nebo ti co nás celé dny bavili.Opravdu profíci,úžasné večerní programy.


Pláž a moře

Pláž byla menší,ale každý si místo našel,moře hodně mělké a opravdu teplé.Každé ráno se pláž uklízela od chaluh,takže to nebylo tak hrozné.


Okolí hotelu

U hotelu několik obchůdků,my jsme si zajeli taxikem do městečka vzdáleného cca 10km,okoukli jsme místní trh.Taxi stálo 6 dinárů.Jinak v okolí hotelu nic,moc.Ani jsme neměli potřebu někam vycházet.


Celkový dojem

Celkový dojem?Skvělá dovolená i díky lidem kteří tam pracují.Je zde i česká animátorka Zuzka,prima holka.Většinou se stará o děti,takže i ty naše česky mluvící se zapojovali.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Djerba Sun Beach Resort (ex Jerba Sun Club Hotel)

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h