Detail recenze: Don Gregory Hotel by Dunas

  Španělsko, Gran Canaria, San Agustin

5/5

Martin:
Příjemný hotel s milým personálem a výbornou mořskou kuchyní. Hotel postavený jistě před pár desítkami let, vybavení odpovídá době vzniku a s tím souvisí řada drobných patálií, které Vás každý den mohou trošku pozlobit. Celkový dojem je však příznivý, rána kdy stačí vyběhnout na čistou upravenou pláž určitě drobné vady na kráse nahradí. V hotelu jsme strávili týden v červnu a 2 týdny v září. Celkový dojem příznivý, příště ale určitě budeme hledat vyšší standard pokud se týká vybavení a poskytovaných služeb.

Ubytování

Dobře udržovaný hotel, ubytováni jsme byli v mezonetovém apartmánu, velmi příjemné, leč občas neteče voda - skoro celé 2 týdny a pokud ano, tak jen slabě nebo jen studená ,... . Také vybavení nábytkem nepatří k střednímu či vyššímu standardu. Pokoje však velké s výhledem na moře i bazén, čisté a každý den uklizené. Nejsem si jistý, zda cena odpovídá standardu, hotel bych spíše označil za 3-hvězdičkový.


Strava a stravování

Kuchyně byla jedním z důvodů, proč jsme se do hotelu vrátili, každý den nepřeberné množství ryb, mořských plodů a ovoce. Jediný problém je chaotický způsob obsluhy, který však vynahrazuje ochota a vstřícnost personálu.


Vybavení, služby a personál

Asi nejslabší část hotelu, internet za úhradu ale hodně pomalý, v pokoji prakticky nepoužitelný, parkování za úhradu, trezor z minulého století také za úhradu. Na pool baru jeden den něco součástí all-inclusive, druhý den ne (zmrzliny, drinky,...), jazyková vybavenost personálu - nula, pouze španělsky s výjimkou recepce, ale běhejte do recepce s každou hloupostí.


Pláž a moře

Čisté moře, udržovaná super pláž, žádná romantika ale pro rodinu s malým dítětem skvělá, k dispozici lehátka i deštníky, hotel je prakticky na pláži a tak hurá před snídaní do moře bylo heslem dne. Možná chybí centrum vodních sportů, ale stačí se posunout o 2 km a máte vše na co si vzpomenete.


Okolí hotelu

Klidná oblast, žádné vyřvané diskotéky, když Vás přestane bavit hotel, máte kam zajít posedět, pro děti hned proti hlavnímu vstupu k dispozici YUPI park.


Celkový dojem

Strávené tři týdny považujeme za příjemné, v listopadu však již využijeme služby jiného hotelu.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.