Detail recenze: Dosi Hotel

  Turecko, Side

4/5

David:
Last minute s fajn poměrem cena/zážitek.

Ubytování

Čisté pokoje s balkonem a s klimatizací.


Strava a stravování

Naprostá bomba. Skutečně bohatý výběr z masa, čerstvé zeleniny a hlavně sladkostí :-) každý den něco jiného a člověk si skutečně vybere.


Vybavení, služby a personál

2 velké bazény u hotelu + 1 dětský. Příjemné lobby s internetem zadarmo. Na místě možnost využít služeb profesionálního fotografa ( 1 fotka zdarma :-) ), pohledy i známky také možno koupit a hned i odeslat přímo na hotelu. Personál příjemný, ochotný, jen bohužel převážně mluvící sice dobře německy, ale jen podprůměrně anglicky.


Pláž a moře

Pláž pěšky 10 minut od hotelu, pláž s hotelovými lehátky zdarma cca 15 minut pěšky od hotelu. Výhodou je, že denně jezdí několikrát bus, který vozí lidi zdarma od hotelu přímo na pláž. Lehátka a slunečník zdarma, míst dostatek. Moře spíše špinavé a s pískem, občas kameny a hodně řasy na dně.


Okolí hotelu

Diskotéka, obchody, atd. Vše OK


Celkový dojem

Hotel, bazén, jídlo a město Side moc pěkné. Jediná negativa poměrně špinavé moře, slabá angličtina personálu hotelu a neustálá snaha Turků Vás odchytávat na ulici s cílem prodat turistům své zboží.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h