Detail recenze: Dream World Palace Hotel

  Turecko, Side, Colakli

2/5

Ingrid:
Hotel, který se prezentuje lépe než jaký je. Služby průměrné stejně jako vybavení hotelu. Neochotný personál a nepoužitelná delegátka. Hned po příletu nás nechala čekat dvě hodiny v autobusu na cestující z Prahy. Po hodině řidič vypnul klimatizaci, aby ušetřil. Komunikace a informace byl problém jak ze strany hotelu, tak i CK.

Ubytování

Pokoj, který jsme dostali byl neuklizený a špinavý. Byli jsme tři a na pokoji jen dvě postele. Až po naší urgenci nám pokoj uklidili a přinesli přistýlku. Přistýlka je kovové cosi na čem je nebezpečné spát a v malém pokoji zasahuje do balkonu tak, že je téměř nemožné se na něj dostat. Matrace proležené a všechny kovové věci jsou napadeny rzí. Pokoj s přistýlkou jsme okamžitě reklamovali. Až třetí den nám došlo, že si z nás celou dobu recepce dělá srandu. Dokonce jsme okamžitě chtěli odjet a vrátit celou uhrazenou částku, protože tento hotel je prostě zklamání a zlost. Naštěstí jsme hned druhý den začali komunikovat se zprostředkovatelem zájezdu a třetí den se nám podařilo pokoj vyměnit. Byl větší se třemi postelemi, ale opět byl problém čistota. Vybavení v hotelu je poničené. V suterénu je cítit plíseň. Někteří turisté ze Slovenska byli dokonce ubytováni v pokojích bez oken! Delegátka turistům rozhodně nepomůže. Na výměnu pokojů tam pořád někdo čekal.


Strava a stravování

Strava byla velmi jednotvárná. Pořád kuře a ryba. Pokud jste nepřišli na snídani nebo večeři hned mezi prvními, tak jste měli smůlu. Jídlo se nedoplňovalo, takže výběr byl potom omezený. Zeleniny bylo hodně a z ovoce se taky dalo vybrat. Každý den těstovina. Na maso a grilovanou zeleninu se stály fronty před hotelem. V jednom dni byli i krevety. Byli v pěti skleničkách pro všechny strávníky ! Cukráře by měli vyměnit. Dezerty byly až na výjimky nepoživatelné. Nápoje se neroznášeli. Oběd u bazénu každý den stejný. Hranolky, hamburger a červený meloun. Obsluha u jídla byla pomalá. obsluha v kavárně a baru v aule neochotná. Snad jen u bazénu se snažili, ale záleželo, kdo měl zrovna službu


Vybavení, služby a personál

Tento hotel odpovídá max. 3hvězdičkám. Standardní pokoje jsou velmi malé. Pro dva dostačující, ale s přistýlkou se potom máte problém dostat na balkon. Směřování je k bazénu, kde je během dne dost hlučno, nebo z boku do neudržovaných ploch připomínající pozastavené staveniště nebo nad vchodem hotelu, kde se díváte na parkoviště dolmuší. Personál na recepci je tragédie..sliby-chyby. Lžou do očí a neudělají pro vás nic. Tedy pokud nejste z Ruska. Uklizečky se snaží, ale mají jiný přístup. Za celý pobyt jsme je ani jednou neviděli vysávat koberce. V pokoji vytřou mopem laminátovou podlahu a tím je uklizeno. Šampon, který je k dispozici spíše připomíná dezinfekční prostředek. Rusové dostanou na přivítanou mísu z ovocem, ostatní mají smůlu. Když jsme chtěli v jejich kavárně kávu, tak jsme dostali instantní čokoládu. Vcelku se snažil animační tým.


Pláž a moře

Pláž je písečná. Od hotelu na pláž jezdí pán s vláčkem. Na pláži je dostatek lehátek, ale plážový servis zde nefunguje. Moře je jasně vymezené bojkami. Za nimi je nemožné si zaplavat, protože je moře plné člunů a jsou zde velmi aktivní mořské sporty. V důsledku toho je moře plné vln. Pro děti zcela nevhodné. Moře špinavé. Kdo je zvyklí na moře v Egyptě nebo Řecku bude velmi zklamaný


Okolí hotelu

V okolí hotelu jsou opět hotely nebo neudržované prostory. Lidé zde mají prostě problém s čistotou. Na procházky to asi moc není. Colakli je asi 10 km od Side, takže je ideální si vzít dolmuši a na vlastní pěst si udělat výlet. Stejně tak do Manavgatu. My jsme jako jediný šli procházkou pěšky z Bazaru asi 4km k vodopádům. Organizované zájezdy jsou drahé a téměř vždy spojené s nějakou "výhodnou" nákupní akcí .


Celkový dojem

Celkový dojem je prostě propadák. Toto je max. 3hv. hotel s neochotným personálem. Pro mě jedna z nejhorších cestovatelských zkušeností. V Turecku jsme byli podruhé a je to země s krásnou přírodou a historií. Personál v turistických oblastech se ale neumí k hostům chovat. Preferenci mají Rusové, kteří si jejich péči "kupují". Sem už nikdy nepojedu !!!


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h