Detail recenze: Hotel Dreams Beach Resort

  Egypt, Marsa Alam, El Quseir

4/5

Cena
od 10 590 Kč/os
Týna:
Pěkný hotelový komplex v orientálním stylu se nachází v oblasti Marsa Alam u městečka El Quseir, cca 35 km od letiště Marsa Alam a přímo u pláže. Hotel byl otevřený v roce 2006 a nabízí 9 venkovních bazénů a několik restaurací a la carte. Uprostřed areálu je laguna. V hotelu chybí výtah.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel nabízí 230 pokojů ve 3 patrových blocích vilek bez výtahu. Pokoje jsou prostorné, většina má výhled do zahrady. Ubytování je možné pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a až 2 děti. Hotel nabízí také 45 rodinných pokojů. Pokoje jsou vybaveny fénem, župany, TV, varná konvice, wifi za poplatek, trezor zdarma, minibar s vodou, úzký balkon/terasa.


Strava a stravování

All inklusive formou bufetu, nápoje 24 hodin denně, alkohol pouze pivo a víno, dobrá kvalitní strava


Vybavení, služby a personál

K vybavení hotelu patří menší wellness centrum, masáže a sauna za poplatek, fitness, bar u bazénu i na pláži, několik restaurací a la carte – rybí, italská (1x týdně zdarma), grill (1x týdně zdarma), indická, pizzerie, vnitřní vyhřívaný bazén, směnárna, dětské hřiště, dětský bazén, 2 skluzavky, obchody, diskotéka, stolní tenis, kulečník a tenisové kurty zdarma, animační programy, potápěčské centrum s mezinárodními instruktory, wifi za poplatek v celém areálu, kadeřnictví, dětský koutek v restauraci. Lobby 24 hodin denně.


Pláž a moře

Menší kamenitá pláž je přímo u hotelu, přístup do moře zajišťuje molo, jsou zde korálové útesy vhodné pro potápění. Pláž není nic moc, je zde poměrně málo lehátek. Lehátka, slunečníky a ručníky zdarma. Koupání vhodné pro dobré plavce.


Okolí hotelu

Hotel leží osamoceně v poušti


Celkový dojem

Hotel na mě nepůsobil dobře, exteriér oprýskaný, staré skluzavky i hřiště, kolem hotelu staveniště, hrozná pláž – jen molo, hotel hodnotím tak 3*+, pokoje 4*+.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h