Detail recenze: Drita Hotel Resort & Spa

  Turecko, Alanya, Kargicak

4/5

Mirda:
Když máte dovolenou od Marine Tour letíte s " Turkama" to zn. nemastná neslaná buchta uprostřed se zapečeným sýrem a jeden kalíšek pití nealko nebo káva čaj. TO VŠE. Také let byl delší jak ostatní dvě dovolené s Trevel servis o 15 min. Rovněž cesta na hotel Drita je zážitek. 3,05 hod. v autobusu v odpoledních hod. Přijedete na hotel kolem 18,30 hod. a jste vyřízení. Díky již nikdy takový transfér. Delegátka od Maríne v autobuse vám neřekne nic podstatného ani zda na tom či tom hotelu je minibar placený nebo voda po příjezdu zdarma prostě velké mínus!!!!

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Měli jsme pokoj směr na moře ve 4 patře. Když nedáte bakšiš jste v prvním nebo šestém patře. Jinde čechy snad neubytovávají. Pokoj byl skromě zařízený starším nábytkem. V koupelně se sprchou a WC se dva nevejdou. Na druhé straně s výhledem na banánové pole jsou nově zrekonsruované pokoje.


Strava a stravování

Strava neměla chybu po všech stánkách. Snad jen polévky by nemusely být jen krémové.


Vybavení, služby a personál

Personál velice milý až překvapivě. I na žádost, aby neulízela pokojská pokoj, tak alespoň vyměnila ručníky a dala nový toal. papír. Ovšem to nejlepší je na plážovém baru, kde vás čeká učiněné zlatíčko v podobě servírky. Nejde popsat to musíte zažít. Rovněž jídla na pláži byla chutná a čerstvá


Pláž a moře

Krása nádhera. Vždy najdete lehátka. Pro děti a starší je vstup omezený podle toho jaké jsou vlny.


Okolí hotelu

První nákupní možnosti 200 m. Nakoupíte zde vše co potřebujete. Pokud je Vám mále jeďte do Alánie. Je to za 1,5 eura a je to zážitek, že chcete seknout s českým řidičákem. Jestli v ČR kupujete léky tak si je jeďte koupit tam za směšné ceny. Lékérna je první od hotelu.


Celkový dojem

Dost dobrá dovolená, ale ten transfér a Turkama letět už nikdy nechci.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Všechny
  • Odpočinek
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Drita Hotel Resort & Spa

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h