Detail recenze: Earl's Reef Beruwala Hotel (ex Taprospa Beach)

  Srí Lanka, Kalutara, Beruwala

4/5

Jana a Zbyněk z Teplic nad Bečvou:
Hotel je hezky situován v blízkosti pláže, vybavení hotelu na dobré úrovni, krásná zahrada s lehátky , velmi pěkný bazén. Klid a pohoda. Městečko Beruwala je vzdáleno asi 3 km, ale dostanete se tam lehce tzv. TUK TUKEM - parádní jízda..Celkové velmi příjemný dojem.

Ubytování

Pokoje jsou různé, střídmě vybavené, fungující klimatizace i ventilátor., Ložní povlečení i ručníky byly DENNÉ měněny. Je nutno počítat s vlhkostí i na pokojích. Naprostá spokojenost s personálem. Každý pokoj má balkon nebo terasu směrem na oceán.


Strava a stravování

Jídelna je velmi příjemné místo, vntřní je klimatizována a venkovní terasa je s výhledem na ocelán. Strava velmi chutná, výběr tak akorát. Ke každému jídlu je k dispozici místní velmi dobrý čaj. Ostatní nápoje se hradí. Výběr stravy je přizpůsoben pro evropskou klientelu, ale je možno ochutnat jejich místní speciality - pozor vše ostré.Personál je velmi milý, úslušný, vstřícný, opravdu na jedničku - ke každému klientu mají osobitý přístup,


Vybavení, služby a personál

Hotel je menší , příjemný, služby velmi dobré - hezký bazén. Krásná kvetoucí zahrada, kde jsou k dispozici lehátka s matracemi a ručníky - zdarma.


Pláž a moře

Pláž je v těsné blízkosti hotelové zahrady, je písčitá - písek žlutý, velmi pěkný pohled na okolní zátoku s palmami a místními domky. Lehátka jsou v hotelové zahradě - na pláži se neleží. Ručníky a matrace jsou k dispozici zdarma. Vstup do oceánu je pozvolný, ale brzy je hloubka. My jsme měly oceán celou dobu rozbouřený, velké vlny, takže průzračná modrá voda byl jen sen...Ovšem neskutečně teplý.


Okolí hotelu

Hotel je situován asi 3 km od centra, v blízkosti hotelu je pár místních domků, vedle je nově otevřen velký moderní hotelový komplex, ovšem ničím neruší pohodu v hotelu. HOtel má svou velmi příjemnou zahradu s palmami a kvetoucími stromy., pobíhající veverky, občas se projde po trávě neškodny varan - krásná exotika...


Celkový dojem

Celkový dojem byl velmi dobrý - překvapením budou asi místní lidé, kteří jsou velmi přátelští - neustále nabízejí své služby - výlety do okolí, dřevěné sošky atd. Pokud se s nimi nechcete bavit, neodpovídejte...nechají vás. Pokud se s nimi domluvíte na jakékoliv službě - výletu, snaží se být féroví, ceny se musí smlouvat, ale dodrží to co slíbili - nám se osvědčilo domluvit si výlety s místními, je to levnější a snaží se Vám vyjít ve všem vstříc. Se všemi se domluvíte anglicky. Počítejte s tím, že čekají za každou službu meší finanční obnos - 100 rupíku je pro nás velmi málo, ale oni jsou velmi vděční, zaslouží si to jak hotelový personál, tak i místní, pokud pro Vás cokoli zařídí, dohodnou, organizují. Taktéž trvalé vlhké počasí může být pro někoho menší problém.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h