Detail recenze: Eden Club Skanes Hotel

  Tunisko, Monastir, Skanes Monastir

4/5

Tomáš:
Hotel Eden Club jsme si vybrali až jako záložní, když nám minulá cestovka napsala, že námi vybraný hotel je již zaplněný. Měli jsme trochu obavy, ale nakonec jsem si skoro jist, že jsme na tom vydělali. V hotelu se o nás starali pěkně, bylo tam čisto, prostě velmi, velmi pěkná dovolená.

Ubytování

Pokoje byly čisté a upravené. Jediné co pobyt kazilo byly oblaka much a komárů, které neustále otravovaly, ale za to rozhodně není možné nikoho vinit - přijeli jsme v období, kdy mouchy v Tunisku řádí, takže se s tím muselo počítat.


Strava a stravování

Tady si opravdu nemáme na co stěžovat. Jídla bylo hodně, bylo různorodé a velmi dobré. Často si v recenzích lidé stěžují, že se jídla opakovala. Musím přiznat, že i tady se opakovala, ale i přesto jsem neměl problém dát si každý den něco jiného a vždy jsme si dokázali vybrat - a to i moje přítelkyně, která má potravinovou alergii a spoustu věcí nemůže jíst. Velký bonus je, že v tomto hotelu dávají balenou vodu -a ne po skleničkách, ale po lahvích, a kolik potřebujete.


Vybavení, služby a personál

Personál byl perfektní, ochotný, téměř jsme neměli problém že by někde něco nešlo. Číšníci nám zdobili stůl pro romantickou večeři, pokojské se staraly o pokoj a nebyl problém měnit ručníky... prostě všichni dělali to co se od nich čekalo nebo i víc, a vždy s úsměvem. Jediné, co trošičku sráží hodnocení je, že všechno bylo striktně časově rozdělené. Nemám na mysli časy jídla, ale když jsme si chtěli půjčit plážovou osušku ve třičtvrtě na deset, tak to nešlo - až od deseti. Také nebylo možné cokoliv si půjčit před devátou, takže když člověk vstal brzo, neměl co dělat.


Pláž a moře

Moře bylo nádherně průzračné a i v tuto roční dobu teplé, ale bohužel pro mě bylo mělké. Je to rozhodně skvělé pro rodiny s dětmi, ale jinak se musíte brodit pěkných pár metrů, abyste se dostali někam, kde můžete plavat bez obavy, že si odřete břicho o dno. Pláž byla horší. Tunisko je celkově země nepořádníků, a v písku na pláži se schovávalo dost bordelu. Hotel sice každý den odklízel největší bordel, ale k pořádnému uklizení to nestačilo. Bonusovou hvězdičku ovšem dává fakt, že pláž a moře byly hned za hotelem, pohodově přístupné, a pod dozorem - nechali jsme si na lehátku věci bez obavy, že by zmizely.


Okolí hotelu

Okolí hotelu bylo čistší než Tunisko mimo turistická centra, ale i tady by bylo co vylepšit. V blízkém okolí je možno najít jen nákupní centrum. Hned u hotelu se dá ovšem sehnat taxi nebo autobus, který vás zaveze do Sousse nebo Monastiru, kde už se něco k prohlížení najde.


Celkový dojem

Vždy je co vylepšit, ale myslím, že jakékoliv vylepšení této dovolené by bylo neúměrné finančním nákladům. Myslím, že za danou cenu jsme získali velmi dobré ubytování a skvělé zážitky.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Eden Club Skanes Hotel

Eden Club

  Tunisko, Monastir, Skanes Monastir
Přímo u pláže Hotely se skluzavkami / tobogány Sám na dovolenou aneb pobyty pro jednotlivce Letecky do 15 000 Kč VČETNĚ POPLATKŮ

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h