Detail recenze: Eftalia Village Hotel

  Turecko, Alanya, Türkler

4/5

Pompinek:
Pobyt 25.5.-1.6.2012. Celkově velice pěkný hotel který mohu doporučit až na osobní špatnou zkušenost s ubytováním od CK Neckermann viz.závěr.

Ubytování

Ubytování v jednoduše, ale slušně zařízených pokojích s pěknou koupelnou s vanou. Každý den perfektně uklizeno včetně výměny osušek a ložního prádla. Pokud nejste přehnaně nároční tak budete spokojeni. Teda pokud vedle v pokoji neubytují německou mládež...pak se moc nevyspíte protože stěny opravdu netlumí vůbec nic.


Strava a stravování

Maximální spokojenost jak s množstvím jídla tak s personálem. Jídla vždy dostatek a chuťově velice dobré. některá jídla se sice dost opakují, ale vzhledem k opravdu velkému výběru si jídelníček bez problémů obměníte. Nestačí jen projít pulty s jídlem v hlavní jídelně, ale vždy se vyplatí jít do venkovní části jídelny kde se grilují ryby, maso, smaží palačinky, vajíčka atd. K tomu spousta ovoce a zákusků(většinou hodně přeslazených). K tomu celé odpoledne zmrzlina a něco malého va chuť. V pravo od recepce jsou papíry s rozpisem kde a kdy máte všechna jídla a pití k dispozici. Balená voda ve velké lednici u vchodu do jídelny kdykoliv. Zarazilo mě když jsem viděl jak automat na ledový čaj v baru na pláži plní vodou z hadice kterou předtím zalévali kytky kolem když nás varovali že místní voda není vhodná k pití.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu je dobré a personál velice příjemný, obzvláště vztřícný a milý k dětem. Tedy dokud nemáte nějaký problém, pak je to horší obzvláště na recepci dokéžou být velice nepříjemní což kazí celkový dojem.


Pláž a moře

Pláž narozdíl od hotelu není až tak vhodná pro děti. Písek je jen u lehátek, jinak všude jen oblázky. Menší i větší. Sice hladké ale bez botů to fakt nejde ani pro děti ani pro dospělé! Přístup do moře je dost prudký a po pár metrech už nedostanete na dno, ale stačí plavat tak 10 metrů dál na moře a rázem narazíte na dno z čistého písku a hloubkou tak 150cm. Jinak je moře čisté, pláž už tak moc ne, zasloužila by si trochu uklízet a nechci si ani představit jak to tam bude vypadat ke konci sezóny. Z hotelu k moři choďte raději nadchodem, tunel je sice pohodlnější, ale zkusili jsme do jen jednou-je to jako by jste šli kanálem - hrozný zápach. Na pláži dost fouká což zvedá vlny a zhoršuje koupání takže jsme zažili dva dny vyvěšenou červenou vlajku což znamená koupání na vlastní nebezpečí.


Okolí hotelu

V okolí hotelu není moc co hodnotit protože tam nic není. Po obou stranách hotelu neudržované plochy kde se pasou krávy a ovce. Areál hotelu je perfektně udržovaný a fakt pěkný.


Celkový dojem

Hotel je velice fajn pokud jste si u CK Neckermann nezaplatili pokoj se 2 ložnicemi. Po příjezdu nám a další rodině přidělili jednu místnost pro 3 dospělé a 2 malé děti s tím, že námi zaplacený pokoj se dvěma oddělenými ložnicemi nám dají pokud na místě doplatíme 105 Euro což jsme odmítli a ztrávili tak polovinu dovolené v jedné místnosti na třech k sobě sražených postelích než se delegát rozhoupal tuto situaci řešit a zařídil nám pokoj který jsme si zaplatili. Nyní nás čeká řešení reklamace tak uvidíme jak to dopadne.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Eftalia Village Hotel

HOTEL EFTALIA VILLAGE

  Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Türkler
50 m od pláže Letecky do 15 000 Kč VČETNĚ POPLATKŮ Hotely s bezbariérovým přístupem Hotely se skluzavkami / tobogány 5* hotely se stravou AI do 20 000 Kč

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h