Detail recenze: Eftalia Village Hotel

  Turecko, Alanya, Türkler

4/5

Pavla Outulná:
Je rozlehlý hotelový komplex v Alanyi - část Avsallar. Celý komplex působí velmi příjemným dojmem, je obklopen bujnou vegetací. Jednotlivé bloky jsou pojmenované podle různých druhů ovoce. Uličky lemují banánovníky.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel jsme zhlédli v rámci studijní cesty. Disponuje 128 standardními pokoji, 95 standardními pokoji ECO, 111 rodinnými pokoji s oddělenými místnostmi, 46 rodinnými pokoji se 3 samostatnými místnostmi a 4 bezbariérovými pokoji. Na pokoji je sejf za poplatek 3EUR/za den. Minibar – voda zdarma, 1 x za 3 dny se doplňují ovocné nápoje. Pokoje jsou čistě pěkně vybaveny.


Strava a stravování

All inclusive. Neměli jsme možnost ochutnat. Restaurace ala carte – 1 x za týden zdarma.


Vybavení, služby a personál

V komplexu jsou obchody, wellness/spa, pára, lékař, sauna, masáže - za poplatek, krytý bazén, diskotéka (umístěna „v podzemí“ – neruší ostatní hosty). Animace, tenisové kurty, mini fotbal. Je zde i bazén v klidové zóně, kam smí pouze osoby starší 14-ti let. Dále v hotelu skluzavky, 3 x velký bazén i dětský. Mini bary pro děti, dětský klub, snack bary.


Pláž a moře

Na pláž se jde podchodem.


Okolí hotelu

V blízkosti se nachází nákupní centrum.


Celkový dojem

Hotel se mi osobně moc líbil a mohu doporučit. http://www.eftaliahotels.com/


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Eftalia Village Hotel

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h