Detail recenze: Elba Lucia Sport & Suite Hotel

  Španělsko, Fuerteventura, Costa de Antigua

4/5

Cena
od 11 509 Kč/os
Macoolca:
Hotel i personál na dobré úrovni. Pláž vcelku vzdálena od hotelu.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Vybavení apartmánu je plně dostačující. V kuchyňce je základní nádobí - 2 hrnce, pánvička, talíře, skleničky, hrnky, příbory, lednička, dvouvařič (sklokeramická deska), mikrovlnka. Na pokoji je malá televize. V ložnici je trezor - lze jej využít za poplatek v recepci. Apartmán je velmi prostorný, hezky zařízený, má velkou terasu.


Strava a stravování

Pobyt jsme měli bez stravy, takže stravování nemohu hodnotit.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu je dostačující - bazén, tenisové kurty, jacuzzi, pingpongový stůl. Možnost placeného internetu na recepci hotelu. Personál hotelu je velmi milý a ochotný. Na recepci je možné si objednat spoustu výletů po ostrově. My osobně jsme si raděli půjčili auto a projeli jsme si celý ostrov sami.


Pláž a moře

Nejbližší písečná pláž je cca 4 a 5 km od hotelu ve vedlejším resortu. Nicméně od hotelu jezdí bezplatně autobus tam i zpět. Pláž je hezká, nicméně s ostatními plážemi Fuerteventury se nedá srovnat.


Okolí hotelu

V okolí hotelu je jen několik málo restaurací a jinak jsou zde bytové domy místních obyvatel. Je to trošku odstrčené, ale zato je tu v noci klid, žádný hluk z diskoték a restaurací.


Celkový dojem

Hotel i personál nám zcela vyhovoval. Prostředí je velmi hezké. Pokoje čisté, pravidelně uklízené. Hotel bych však sptíše doporučila těm, kteří chtějí cestovat a poznat celý ostrov. Určitě to není vhodné místo pro ty, co chtějí strávit dovolenou na pláži a večer na diskotékách.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h