Detail recenze: Hotel Eldorador Aladin

  Tunisko, Djerba, Aghir

4/5

Cena
od 10 990 Kč/os
Evik:
Hotel je na první pohled pěkný, vše urdžované. Pak musíte mít štěstí, aby jste měli "nice room". My jsme večer slyšeli hluk z disko , špatně splachoval záchod, ale měli jsme pokoj s výhledem na moře a s balkonem. Nelezli nám tam šváby, jako ostatním lidem. Šváby jsme viděli i v jídelně. Moře bylo plné rostlin a špíny. Chodili jsme se raději koupat na okolní pláže, nebot byly udržovanější. Jídlo bylo rozmanité a suprové. Nedoporučuji jíst játra, nebot mělo hodně lidí střevní problémy + teploty. Hotel nabízí cestovky jako **** ale ve skutečnosti je to ** Dětičky se vyblbnou v hezkém a čistém bazénu. Vy si dáte zdarma drink a budete všichni spokojeni :-)

Ubytování

ubytování bylo dobré


Strava a stravování

Se stravou jsme byla opravdu spokojená. Dělají vynikající palačinky s čokoládou, hodně druhů masa, různě upravované ryby, samozřejmě ovoce a zelenina. Každý den grilování... Jen ty střevní problémy, o kterých delegáti NESMÍ hovořit. Byli jsme tam od 21.7. - 28.7. a personál držel svátek RAMADÁN, kdy 30 dní nesmí od 4h - 19:30h jíst ani pít (ani vodu). Divila jsem se, že to přežili a pochopila jsem, že nebyli tak příjemní jako obvykle.


Vybavení, služby a personál

Na pokojích každý den uklízeli, vyměnili ručníky a dodávali toal. papír. Nezapomeňte si vzít sprchový gel a šampon na vlasy. České koruny vyměňte na dolary a pak si v hotelu můžete vyměnit na dináry. Ale na hotelu Vám dináry na dolary už nedají! Jen na letišti.


Pláž a moře

Pláž byla neupravená, okolní jsou mnohem lepší. Moře bylo zrovna špinavé.


Okolí hotelu

V hotelu se o vše starají, ale jakmile vyjedete ven (taxi, velbloud...) tak vidíte špínu a realitu, jak lidé žijí.


Celkový dojem

dostatečný hotel.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h