Detail recenze: Elysee Hotel

  Turecko

4/5

Cena
od 10 084 Kč/os
Míla:
Ano, vřele doporučuji. Dovolená byla velmi pěkná ve všech směrech a to jsem procestovala již spoustu zemí a myslím, že to dokáži posoudit po zkušenostech z jiných destinací.

Ubytování

I když je hotel hned u silnice, nebyl žádný problém s hlukem přes den ani v noci. Působí velkým dojmem, ale je velice hezky řešený, balkony jsou mezi sebou částečně oddělené zdí a jsou větší.


Strava a stravování

O turecké kuchyni se říká, že je nejzdravější, se spostou zeleniny připravované na různé způsoby. To je pravda a, ač nejsem příliš na zeleninu, zde jsem ji s chutí konzumovala. Velmi dobrého a rozmanitého jídla bylo hodně a často, což se u mě projevilo na váze :-)


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu bylo nadstandartní ( lednice, fen, televize, telefon, klimatizace, plyšový koberec), pokoj byl větší a útulný. Personál hotelu byl velmi pozorný, usměvavý a ochotný. Bazén a animační programy byl dostačující. V hotelu je masér a posilovna.


Pláž a moře

Hotel je od moře oddělen jen silnicí a k lehátku (za poplatek) je to cca 150 m. Pláž i moře bylo čisté bez mořských živočichů, voda teplá. Vstup do moře byl dobrý. Hned vedle lehátek se dá využít nabídky vodních sportů a plážového volejbalu.


Okolí hotelu

Jste ve městě se spoustou zeleně a velmi vkusně vyzdobeném. Obchody jsou hned vedle hotelu a pokud půjdete nebo pojedete místní dopravou dál, po celou cestu se náchází mnoho obchodů a restaurací. Podél moře je velmi pěkná procházka.


Celkový dojem

S pobytem a službami hotelu jsem byla velmi spokojená a určitě se sem ještě jednou vrátím. S klidným svědomím tento hotel doporučuji i když je od letiště v Antalyi asi 150 km vzdálený a cesta je dost dlouhá.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h