Detail recenze: Hotel Embudu Village Resort

  Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol

5/5

Brožka:
Na svatební cestu jsme si vybrali destinaci Maledivy, cesta letadlem je sice dlouhá ale stojí to za to! Opravdu je to oáza klidu a pohody, takže si novomanželé přijdou na své.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování je poněkud strohé, ale pro nenáročné klienty je dostačující. Je zde k dispozici klimatizace, větrák, minibar a koupelna se sladkou vodou ve sprše, ovšem v umyvadle teče pouze voda slaná.


Strava a stravování

stravování all inclusive by se dalo docela dost přirovnat nabídce jídla v Egyptě, velká nabídka ryb ale i ostatního masa, se stravováním jsme byli spokojeni.


Vybavení, služby a personál

ostrůvek na kterém se rozkládá resort je malinký, kolem dokola se dá obejít cca tak za 15 minut. Uprostřed ostrůvku je recepce, lobby bar, restaurace. K dispozici je kurt na bedbinton ovšem lze hrát pouze v obuvi povrch je dost rozpálený od slunce. U pláže je také bar, otevřený po celý den a v rámci all inc. jsou zde rozlévané značkové alko nápoje, součástí baru je i terase přímo nad mořskou hladinou. V areálu není bazén, ale není potřeba.Personál je velice ochotný a dost kamarádský, na celý pobyt nám byl přidělen jeden číšník a ten se o nás při stravování staral po celou dobu.


Pláž a moře

Pláže jsou zde nádherné, výhoda byla, že návštěvníci ráno odjíždí lodí na potápění tak jsou pláže po celý den liduprázdné. V okolí ostrůvku asi 20m je nádherný korálový útes, takže komu stačí šnorchlování je zde určitě na co koukat, doporučuji fotoaparát pod vodu.


Celkový dojem

Jednoduše nádhera, ubytování opravdu pro nenáročné ale kvůli tomu se na Maledivy určitě nejezdí :-)


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.