Detail recenze: Emir Fosse Beach Hotel

  Turecko, Alanya, Obagöl

2/5

Cena
od 8 552 Kč/os
Jarka:
Nejhorší dovolená

Ubytování

Ubytování bylo zkromné,malé ale stačí.Každý den bylo uklizeno,převlečené poslele a nové ručníky taktéž.Ale nebylo to zadarmo každý den jsme dávali bakšiš.Takže něco za něco.


Strava a stravování

Tak tady byla katastrofa.Jíme skoro všechno ale tady to se nedalo vůbec jíst.Po druhém dnu přišlo zvracení průjem,ale v takovém stavu,že už jsme chtěli volat doktora.Koupila jsem si jejich prášky pak to trochu ustálo ale 5dní do odjezdu jsem jedla jenom suchou rýži.Ovoce tam za celý týden nebylo ani jednou,jenom meloun a ten někdy vypadal dosti divně.Prostě hnuj.Jednu paní odvezli na kapačky a spousta jiných tam měla střevní potíže.Dokonce dělali rozbory jídla,ale udajně nic nenašli.


Vybavení, služby a personál

Personál na recepci. Nemají o vás zájem připadalo mi to,že je obtěžujem.Hned po příjezdu jsem platila na 7dní trezor mělo to stát 7eur.Dala jsem jim 50 řekla jsem si rozměnim a čekala jsem na vrácení a nic.Nic mi nechtěli vrátit.Ještě že tam byl delegát ten to s nima vyřídil jinak to měli jako dýško.Takže pěkný uvod.Dokonce jeden manželský pár se nechal přeřadit do jiného hotelu.Prý byli v Turecku už 5x ale tohle co bylo tady to vyděli poprvé.


Pláž a moře

Pláž byla pěkná moře dopoledne čisté postupem času se to začalo trochu špinit,ale bylo teplé.Krásné vlny.Slunečníky byly pro hotelové hosty zdarma nebyly sice nejlepší,ale stačilo to.


Okolí hotelu

Okolí hotelu se mi líbilo.Bylo tam spousta krámku ten kdo rád nakupuje má se na co dívat.Turcí nebyli až tak vlezlí takže to šlo.


Celkový dojem

Nevím jestli se do Turecka někdy vrátím ale do tohoto hotelu už nikdy.Horší jsem nezažila.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h