Detail recenze: Eri Beach & Village Hotel

  Řecko, Kréta, Hersonissos

3/5

Zdeněk s rodinou:
Na Krétu se mi opravdu po jednom zklamání opravdu nechtělo a recenze na tento hotel mluvily o další "bezva" dovolené. Nechal jsem se, ale inspirovat kamarádem který z tohoto hotelu odjel s rodinou jen pár dnů před naším odletem, a musím podotknout, že to chyba nebyla.

Ubytování

Vážení odletěl jsem s manželkou, velmi citlivou na pořádek, 6letým klukem a 17mesíční holčičkou.Věřte, že jsem chtěl něco kde se budou děti i když jen na noc cítit dobře a navíc malé děti přeci jen potřebují trochu více než dospělí.. Původně jsme měli čekat na pokoj cca dvě hodiny, ale velmi ochotná recepční nám ihned předala klíč od "pokoje" popřála nám krásnou a klidnou dovolenou.K mému překvapení bagážista okamžitě naběhl a bludištěm v hotelovém komplexu nás dovedl do zatím nejhezčího pokoje resp.bytu 2+1 s koupelnou jaký jsem na dovolené měl, okamžitě jsme byli dotázáni na dětskou postýlku kterou nám v zápětí přinesli..Věřte hledal jsem uvedené chyby v pokoji o kterých se v recenzi psalo a však marně.. pokoj 5* nadšení!!!


Strava a stravování

působím jako šéfkuchař v restauraci v Praze, tak o restauraci něco vím. V recenzi je psáno, špína opakovaná jídla, bez chuti atd. Že si někdo nevybere z cca 10jídel denně nepočítaje přílohy, saláty, dezerty to už je problém jedlotlivce,ale co víc chceme na stůl než výber z námi známých mas, škála těstovinových jídel, ryb, ale i domácí kuchyně.Vše perfektně připraveno a bleskově doplněno.Nutno podotknout, že šéfkuchař a manager po celou dobu dohlíží na kvalitu a doplňení stolů. za nás opět 5* naprostá spokojenost..


Vybavení, služby a personál

Ochota, usměvavost, perfektní přístup, respekt k dětem.. bez chyby


Pláž a moře

Přímo u hotelu je pláž s jemnými kameny, které nám sice nevadily, ale pro náročnější je z opačné strany hotelu krásná pláž s jemným pískem, opět plus


Okolí hotelu

okolí hotelu je upravené, čísté a personál se snaží vše uklidit po těch kteří jsou líní vyhodit papír do koše nebo sklo odnést na bar


Celkový dojem

Kdyby to šlo, dal bych hvězd víc a věřím že je nás takových hodně.Možná bychom se měli zamyslet.Kdo chce psa být, hůl si najde.Tady sem ji nenašel.Hotel doporučujeme a děkujeme za supr dovolenou.Příští rok chceme znovu..


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Všechny
  • Obchodní cesty
  • Odpočinek
  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Eri Beach & Village Hotel

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h