Detail recenze: Eri Beach & Village Hotel

  Řecko, Kréta, Hersonissos

3/5

Jíťa:
CK Pantour nás po příletu informovala o změně ubytování. Původně jsme měli bydlet v hotelu Eri Beach, kam se nakonec většina zájezdu druhý den přestěhovala. My jsme raději zůstali v hotelu Eri Sun Villag, který se nám líbil víc..

Ubytování

Ubytování bylo moc pěkné v nově postavené budově. Každý den čisté ručníky, velká koupelna. Jediná nevýhoda byla, že budova byla v dost prudkém kopci.


Strava a stravování

Jídlo bylo zklamání, každý den to stejné. Malý výběr ovoce, jen meloun a pomeranče. Co ale bylo nejhorší, byly špinavé sklenice a příbory, a také umělohmotné kelímky u barů.


Vybavení, služby a personál

Bazény s mořskou vodou byly moc hezké. Voda čistá, lehátka a slunečníky zdarma. Nevýhodou byla celodenní hlasitá hudba hlavně u pool bazenu. Animační program zaměřen hlavně na poláky, kteří tvoří většinu ubytovaných. Příliš hlasitá hudba až do noci. Personál příjemný a ochotný.


Pláž a moře

Pláž je zhruba 10 min. cesty z kopce u hotelu Eri beach a není pěkná, ale vedle v hotelu Star Beach je písečná pláž. Za lehátka a slunečníky se platí. Mezi hotely Eri beach a Eri Sun Village jezdí mikrobus.


Okolí hotelu

Hotel je v prudkém kopci v udržované zahradě, ale v bezprostředním okolí nic není. Z terasy u plaveckého bazenu je nádherný výhled na moře. Centrum s obchody je tak 1 km.


Celkový dojem

Myslím, že popis v katalogu není vždy tak úplně pravdivý. Počet hvězdiček určitě neodpovídá skutečnosti.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Eri Beach & Village Hotel

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno