Detail recenze: Eri Beach & Village Hotel

  Řecko, Kréta, Hersonissos

3/5

Hana J.:
Od dovolené na tomto místě jsem si slibovala více. Vadil mi velký hluk na pláži a hlavně z okolní pláže. Vhodné je toto místo pro mladé lidi.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování čisté, každý den bylo uklizeno, ale proleželé matrace. Protože to je velký komplex budov, moc klidu jsme si zde neužili. Hlavně rusky hovořící mladí lidé, kterých tu bylo požehnaně, žádný noční klid nedodržují a nebyl zde nkdo, kdo by to řešil..


Strava a stravování

Strava celkem dobrá, měli jsme si z čeho vybrat. Ale z čertvého ovoce jsme viděli jen meloun a to mi přišlo v plné letní sezoně opravdu ubohé.


Vybavení, služby a personál

Pokud jsme chtěli nějaké kulturní vyžití, zašli jsme do města, v hotelu se celkem nic nedělo. Těšila jsem se na sportovní vyžití, hlavně fitness, ale žádný se nekonal, pouze cvičení v bazénu. Pro děti jsem zaregistrovala odpolední tanečky.


Pláž a moře

Velkou výhodou bylo, že pláž se nacházela přimo u hotelu a slunečníky byly zdarma. Velikost pláže byla dostačující, nebyl problém si zde najít místo. Vodní sporty byly u vedlejší pláže za poplatky. Vadila mi zde celý den puštěná hudba. Nejhorší však byla velmi hlasité hudba z vedlejší pláže každé odpoledne až do noci. Před ní se nedalo utéct a to mi vadilo na celém pobytu ze všeho nejvíce! Klidnou dovolenou zde určitě nenajdete.


Okolí hotelu

Vzdálenost do města i obchodů je přijatelná, je to letovisko s večerním životem a možností večerních procházek a posezení.


Celkový dojem

Do tohoto místa se již nevrátím pro velkou hlučnost. Dovolenou jsem si sice užila, ale příště budu volit poklidnější místo.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Mládež
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h