Detail recenze: Eri Beach & Village Hotel

  Řecko, Kréta, Hersonissos

3/5

NIkita:
Pozor, tady se zastavil čas. V 90.letech byste byli nadšeni, dnes působí až vtipným dojmem, jak si Řekové představují 4 hvězdičkový hotel.

Ubytování

Všechny pokoje v celém hotelu i vilové části jsou vybaveny stejně, stylově konec 80,let minulého století. To znamená dvojlůžko, stůl, židle, balkon, případně přistýlka. Koupelna pamatuje už lepší časy, ale každý den byl pokoj vytřený a uklizený. Klimatizace fungovala, ale hned vedle hotelu je diskotéka, která skoro každý den naplno řve do půlnoci, až nám z toho rezonovali okna. Proto bych hotel nedoporučila rodinám z dětmi.


Strava a stravování

Totální hnus...První den jsme byli nadšeni z širokého výběru, ale po ochutnání jsme byli dost zklamaní. Jídlo bez chuti, každý den skoro to samé a dle mého míchali jídlo z předchozích dnů s tím "čerstvě" uvařeným. All inclusive jsem si osobně dopřála jen první den, poté už naprosté nechutenství...Navíc podivuhodný zápach v celé jídelně, téměř rvačky o jídlo a předbíhání jak na základní škole :-(. Pití celkem v pořádku, jen jste si museli vybrat nesmradlavou skleničku. Upřímně jsem nechápala, jak na této stravě a pití mohl někdo vydržet týden. Podotýkám, že opravdu nejsem vybíravá, ale tohle bylo opravdu moc.


Vybavení, služby a personál

Jak jsem uvedla, návrat do komunismu. Řekové zřejmě nepochopili, v čem je jejich potenciál a hotel dále nezvelebují a nemodernizují. Navíc foto celého komplexu neodpovídá realitě, vedle hotel Star beach narvaný pařící mládeží, řev a hudba po celý den...Je mi 30 let a mám ráda živé dění a zábavu, ale tohle už bylo opravdu moc. Jinak s personálem jsme se moc nesetkali, čas jsme trávili raději jinde než v komplexu, ale třeba obsluha baru byla velmi příjemná a přátelská :-).


Pláž a moře

Pláž je přímo u hotelu, vstup je trochu komplikovaný přes kameny atd, ale moře bylo krásně čisté.


Okolí hotelu

Okolí hotelu bylo v pohodě, zahrada udržovaná, stejně tak i bazény a pláž. Hotel leží na konci letoviska, takže dobrá dostupnost nákupům atd. Navíc u hotelu je zastávka autobusu, ze které se dá dojet na daleko krásnější pláže a místa. Nám stačila 15 km vzdálená Malia.


Celkový dojem

Celkově velké zklamání....asi jsme si vybrali špatný hotel, ale rozčarování bylo veliké. Letěli jsme na last minute za cca 14 tis na osobu, takže se to dalo tolerovat, ale dát za toto katalogovou cenu, asi bych se zbláznila. Příště, pokud ještě někdy Řecko, tak úplně jinak a ne z cestovní kanceláří.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h