Detail recenze: Eri Sun Village Water Park Hotel

  Řecko, Kréta, Hersonissos

4/5

Cena
od 11 490 Kč/os
Věra:
Nemohu napsat BEZvadné,jelikož to pár chybek mělo,ale i tak bych se nebránila další dovolené ve stejném letovisku...je tam výborné vyžití i když nechtete k moři,klid,jídlo na 100000% všeho dostatek.Parádní servis (denně ustláno,uklizeno,vytřeno).co dodat :)

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Nevím jestli dát čtyři nebo pět hvězd.Bylo by to na pět,ale bohužel jsme dostaly pokoj,kde protékal záchod a v noci to bylo opravdu dost slyšet,i přes apel na recepci hned první hodinu příjezdu,to za celou dovolenou nikdo nepřišel opravit,ale to bohužel patří k ,,řeckému přístupu : HLAVNĚ NIC NEUSPĚCHAT :) nicméně,přítel našel hlavní přívod v koupelně a tak jsme to na noc vypínaly.Klimatizace na pokoji 5* ,denní úklid (čisté ručníky,ustláno,umyté nádobí,vytřeno) 5* .Trezor-bezpěčí sice poplatek 15eur za pobyt,ale byl tam ! .Prostorný pokoj,teráska,lednice.Paráda


Strava a stravování

Tohle nelze vyjádřit slovy,možná je to tím,že to byl můj první all inclusive,ale jídlo ? no masakr,jídlo všude,jídla hory,jídlo vynikající,oproti lonské dovolené na Krétě-Bali s PP kdy jsem zhubla 2kg za týden,páč se to nedalo jíst,prostě dalších 5* tentokrát jsem přibrala 2kg za týden.Spoustu teplého,smaženého,řeckého i neošizeného českého (rajská opravdu z rajčat),spoustu zeleninových salátů,samostatné zeleniny a ovoce.Pečivo,pudinky,pěny,marmelády,baklava,moučníky.Ráno v poledne i večer mj. v 16,00 u bazénu další pečená buchta a káva.K pití všemožné nápoje (limonády,cola,soda,víno č+b,pivo,káva,čaj)


Vybavení, služby a personál

Personál milý a ochotný


Pláž a moře

Nevím no,někdo vlny jo,někdo ne.My měly 4-letého prcka jelikož jsme našly jedinou nejklidnější pláž 2km (z toho 1km krpál do kopce k hotelu) a tam byly celý pobyt metrové vlny a vítr,tak to pro něj moc nebylo bez nás do vody nesměl.Ale jely jsme do města PLAKA (cca 30km daleko) a tam bylo moře hoodně klidné,ale tam jsme byly jen jednou.Bohužel,za nás příště Kréta rozhodně ne,protože jsme tam byly podruhé a podruhé byly obr vlny a vítr a při šnorchlování nebylo vidět nic jiného,než jen písek.Ale moře nádherné čisté a teplé. Dávám tři hvězdy kvůli velké dálce mezi mořem a hotelem (cca min.1,5km a prudký kopec) a malý výběr plážiček v bezprostředním okolí.


Okolí hotelu

,v místě půjčovna aut (vč.autosedaček),skůtrů,čtyřkolek..doporučuji pronajmout u hotelu,protože myslím,že pro hosty dávají nižší ceny.Např.jsme si půjčily auto u hotelu za 45eur a když jsme se ptaly o km dál,tam chtěly 100eur !! mini market,dětské hřiště,minigolf,a další hry.


Celkový dojem

Celkový dojem je dobrý,nebránila bych se stejné dovolené,ale kvůli moři (šnorchlování,velké vlny :( ) už raději jinam


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h