Detail recenze: Eri Sun Village Water Park Hotel

  Řecko, Kréta, Hersonissos

4/5

Cena
od 11 490 Kč/os
Jana:
Celkové shrnutí Vzhledem k nízké ceně za pobyt jsem neměla žádné přehnané očekávání a to se také splnilo. Také to, že je hotel v prudkém kopci nad městem jsem věděla. Cesta dolů s kočárkem byla rychlá a nazpět se nám vyplatilo brát si taxi. Naložil nás vždy všechny ( 4 dopělí a 2 děti) a platili jsme od 5 do 7 euro. Pokud mohu celkově shrnout, tak hotel je vcelku dobře vybavený pro rodiny s dětmi. Perfektní bazény, skluzavky, dětské hřiště, disco pro děti. Co nás zklamalo bylo stravování a služby baru u bazénu.

Ubytování

Jeli jsme na rodinnou dovolenou, čtyři dospělí a dvě děti. Od počátku jsme žádali u CK ubytování vedle sebe. Dokonce jsme do hotelu psali email a opakovaně telefonovali, ale to vše bez odezvy. Takže ubytováni jsme byli prakticky až úplně nahoře na kopci a samozřejmě pokoje nebyly vedle sebe. Bylo nám řečeno, že máme být rádi , že jsme alespoň na společné chodbě. Druhý den se uvolnil pokoj vedle dcery a tak jsme žádali o přestěhování. Na recepci to zpočátku odmítali, ale pak se nám je po delší době podařilo přesvědčit. Tento problém tam řešilo více rodin.Ubytování bylo čisté, pokoje dobře vybavené. Uklízet nám chodili denně, bohužel v době po obědě, kdy jsme dávali spát děti, takže jsme vždy chtěli jen to nejnutnější. Škoda, že prakticky každou noc bylo hodně rušno a to díky partičkám mladíků, kteří se po areálu projížděli na čtyřkolkách a hlaholili po chodbách.


Strava a stravování

Vzhledem k tomu, že toto byl můj čtvrtý pobyt na Krétě, tak jsem se po zkušenostech z minula těšila na řecká jídla. Bohužel jsem byla zklamaná. Ano, bylo tam hodně těstovin, hranolků, ale maso bylo jen skopové s kostí, pak opakovaně kuřecí hrudníčky ( na dotaz co to je mi odpověděli, že žebra) Ryba pokud byla, tak stále stejná , nedalo se dobrat co že je to za druh. Podoba s Pangasem čistě náhodná. Pak ještě bylo maso o kterém tvrdili, že je to telecí. No, nevím, ale název přední hovězí by tomu více odpovídal. Velká změna byla ve čtvrtek, kdy se u některých jídel objevily cedulky a skutečně si bylo z čeho vybírat ( kalamáry, vinné listy atd.) Působilo to na nás dojmem, že tam byla nějaká kontrola, protože pak už to následující dny zase bylo o ničem. Ano, je pravda, že tam bylo želé, zmrzlina, zelenina, ale to snad je při all inculusive normální. Pokud mohu srovnávat, a to jsem v minulosti byla mimo jiné v sesterském hotelu Eri Beach, tak to bylo nejslabší místo z celého zájezdu. Pokud někdo chce ochutnat řecká jídla, doporučuji taverny dole ve městě.


Vybavení, služby a personál

Musím ocenit, že hotel je hodně orientován na rodiny s dětmi. Ve službách by se ale dalo mnohé zlepšit. U bazému fungoval pouze jeden bar, namísto avizovaných dvou. Obsluha se sice snažila, ale na vše se stála fronta. Získat dopoledne kávu a k tomu teplou bylo často problém. Večer zase byla sleva na koktejly od 8 do 10 hod., ale ještě v půl deváté je neměli, protože nebyly suroviny. Internet na hlavní hale fungoval jen střídavě. Personál typicky řecký, nejde to, počkejte deset minut atd.....


Pláž a moře

Pláž nebudu komentovat, protože jsem do hotelu jela s tím, že si chci užít pobyt s vnoučaty a využívat služeb hotelu. Pokud bych si chtěla užívat moře, volila bych zcela jiný hotel.


Okolí hotelu

Obchůdek v místě v hotelu a to mimo kopců je vše. Hezký amfiteátr za restaurací, který byl zcela opuštěný. Proč???


Celkový dojem

No, nic moc. Myslím si, že kvalita odpovídá ceně. Jídlo nestálo za nic, ale bazény byly hezké a příjemné. Pro rodinnou dovolenou za nízkou cenu je to ucházející, ale není to nic o Krétě jako takové. Kdo chce trávit dovolenou jen u bazénů, jíst u toho špagety a těstoviny ( od oběda ) večer zapečené na sto způsobů, tak se mu to bude líbit. Bohužel asi srovnávám naše předchozí pobyty. Poprvé jsem na ulici Hersonisou uviděla hodně žebráků, dětí hrajících na zemi v noci na harmoniku, mládež z ciziny na čtyřkolkách, která si dělá co chce i v noci v hotelu atd. Takže Krétu jsem asi viděla naposledy.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h