Detail recenze: Eri Sun Village Water Park Hotel

  Řecko, Kréta, Hersonissos

4/5

Cena
od 11 490 Kč/os
Iveta:
Zpočátku mne zklamalo to, že hotel se ve skutečnosti jmenuje jinak, než se inzeruje.. tím pádem si člověk nepřečte mnoho recenzí..

Ubytování

Pokoje standardní. Žádny luxus. Veřejné prostory hotelu už dost zastaralé (například posezení na terase, posilovna apod).


Strava a stravování

Jídlu nemohu nic vytknout. Naprostá bomba. Všeho dostatek. Mnoho druhů. Ovoce i zelenina


Vybavení, služby a personál

Bazény absolutně luxusní. Dost nás zklamaly animační programy - ráno jen vodní aerobik, odpoledne vodní polo a večer dětská diskotéka. Jednou za pobyt karaoke. NE v ČJ !! Takže Panklub totální balamutění klientů - bohužel. Denodenní úklid.


Pláž a moře

Pláž otřesná. Téměř žádná. Ta, co by byla vcelku přijatelná je za poplatek. Byli jsme na pláži jednou za pobyt. Vystačili jsme si jinak u bazénů a nebo pláží na výletu.


Okolí hotelu


Celkový dojem

Dovolená krásná. Díky hotelu, který měl několik bazénů, kde se dalo vyřádit. Jídlo luxusní. Zklamání pouze ze slibovaných animačních programů. Večer nebylo co dělat, pokud jsme si nezašli do města.. Bohužel na toto místo už bych se nevrátila.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h