Detail recenze: Eri Sun Village Water Park Hotel

  Řecko, Kréta, Hersonissos

4/5

Cena
od 10 569 Kč/os
Eva a Petr:
Navzdory recenzím musíme velice pochválit tento hotel, dále CK Pantour a delegátku Magdu. Byli jsme naprosto spokojeni a dovolenou jsme si jak se patří do sytosti užili. Areál hotelu je rozmanitý, budovy jsou na kopci kaskádovitě uspořádány, spousta keřů, květin, ovocných stromů, krásné výhledy na nedaleké (pro někoho daleké) moře a Hersonissos. Děkujeme.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Standardní příjemný pokoj v přízemí s terasou.


Strava a stravování

Bohaté a pestré snídaně, obědy i večeře, všeho velký dostatek, prostě výborné!!


Vybavení, služby a personál

Příjemné matrace, televize - na dovolené ji však nepotřebujeme, klimatizace, lednice a trezor na pokoji. Úklid na jedničku - výměna ručníků, povlečení, vytírání a odnos odpadků. Cvičení u bazénu i ve vodě, večerní animační programy. Personál příjemný a velmi snaživý, v restauraci se mají co ohánět.


Pláž a moře

Pláže cca 1 km u spodních hotelů jsme prošli a vždy se najde pěkné místo na vykoupání a odpočinek. U Eri Beach je pláž malá, kamenitá a moře hůř přístupné, lehátka a slunečníky v ceně. Vedle u Star Beach je pláž větší písčitá, slunečníky a lehátka se platí.Určitě však stojí za to se projít po pobřeží až dál, kde jsou překrásné písčité pláže, útesy, soukromí a parádní vlny v čistém a teplém moři. U Star Beach jsou k dispozici vodní atrakce a další adrenaliny na pláži.


Okolí hotelu

Komplex hotelových budov je kaskádovitě na kopci a pro nás to byla vynikající poloha k procházkám dolu k moři, pohybu a nelenošení jen u bazénů, prostě výzva k poznávání okolí, vč. starého Hersonisossu. Obchody byly blízko.


Celkový dojem

Dovolená v tomto hotelu byla úžasná, každý si může odnést zážitky, jaké si sám udělá. Zacvičí si při hudbě v bazénu, nechá se namasírovat, využije skluzavky, půjčí si čtyřkolku nebo auto a projede si třeba velkou část Kréty, pozná hory a malá městečka, historii a život zdejších obyčejných lidí....Je toho spousta, co tu člověk může poznat, musí jen chtít a dívat se kolem sebe.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Páry
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h