Detail recenze: Hotel Esperides Beach Family Resort

  Řecko

4/5

Fox50:
Hezký hotel pro rodinu s dětmi, animační program po celý den s Funtasie klubem i v češtině. Jídla a pití dostatek po celý den.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoj byl v hlavní budově, čistý, každý den pečlivě uklízený, s vanou, na patře jsou ale i pokoje jen se sprchou. Klimatizace individuálně nastavitelná a dostatečná. Na pokoji byla i malá lednička při příjezdu naplněná (2x pivo Mythos, 2x sladká lino, 2x neperlivá voda), vysoušeč vlasů, a ve skříni dvě deky navíc.


Strava a stravování

Jídla bylo dostatek po celý den, v hotelu jsou 2 jídelny, hlavní plně klimatizovaná ale vyžadující společenské oblečení. Druhá je taverna u bazénu kam smíte i v plavkách, je z poloviny uzavřená s klimatizací, a druhá polovina je venkovní zastřešená. V hlavní jídelně je i speciální dětské menu a navíc podávané speciality. V době kdy jsou uzavřené jídelny je dostupný snack ve kterém jsou dvě teplá jídla a dvě sladká (to co zbylo z jídelny), bagety, zmrzlina, a automat s několika druhy nealko pití. Po areálu je ještě 5 barů které mají společný All Inclusive lístek s pitím, plus každý bar má ještě nějakou specialitu.


Vybavení, služby a personál

Součástí hotelu (zdarma) je dětský koutek (klimatizovaný), kino (dva filmy denně, dětský 18:00- 20:00 a pro dospělé 20:00 - 22:00). Trochu stranou ale dá se dojít od vchodu do hotelu po značkách k autodromu a houpací lodi (14:00-16:00). V areálu u dětské vesničky je kolotoč s koníkama, prolézačka, lezecká stěna, nafukovací skákací hrad, a dva tobogány, a jeden z barů kde je podávána cukrová vata a popcorn (16:00 - 18:00). Pro starší a dospělé je dostupný beach volejbal, minigolf, tenis, pingpong, šipky, a další v rámci animačního programu. Celý den jede animační hotelový program pro děti nad 12 let a dospělé, ale češtinu nezaslechnete. Celkově hotel není pro čechy absolutně připraven, nápisy jsou v angličtině, němčině, ruštině. A ani personál češtině nerozumí i přesto že je jich v hotelu velké zastoupení. Prostě čechy považují za anglicky mluvící. Pro čechy (vedený v češtině) je ale připraven program od cestovní kanceláře, "Funtasie klub", jak pro děti (od 4 let) tak speciální program pro dospělé. Dále zde najdete obchod, internetový koutek (placený), hotelové WiFi (placené). Na některých místech (vyšší patra budovy) se dá chytit i free WiFi ale signál je dost slabý.


Pláž a moře

Pláž je oblázková (malinké kamínky), ale dají se najít i místa s pískem, celkově čistá bez odpadků, na pláži jsou (zdarma) slunečníky (3 řady) s lehátky . Sprchy, převlékárna, WC, a vodní sporty. Vlny nejsou nikterak velké a do vody nejsou potřeba koupací boty.


Okolí hotelu

V blízkosti je lunapark a jeden z největších akvaparků v Řecku. Dá se procházet po dlouhé pláži.


Celkový dojem

Dobře pro děti vybavený hotel, dostatek jídla, zmrzliny a pití po celý den, ani u jednoho ze tří bazénů se nám nestalo že bychom nenašly volné lehátko. U moře to bylo horší, slunečníky byly obsazené ale dalo se najít volné lehátko a odtáhnout přímo k moři. Personál usměvavý a v rámci možností i ochotný. Bohužel bylo v hotelu velké zastoupení rusů a jejich chování bylo naprosto nevhodné, a nepříjemné, prostě každý z nich si myslel že jim všechno patří a každý jim slouží. I přes velké zastoupení čechů v hotelu není český jazyk hotelem podporován, tedy až na kino, během týdne tak byl pro děti 2x film v češtině a 2x film s českými titulky pro dospělé.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h